Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet van már valami ilyen...

Lehet van már valami ilyen elvetemült recept, nem néztem utána, ha sörbundánál sör helyett energiaitalt használok, milyen végeredménye lenne?

Figyelt kérdés
szénsavas cukorszirup elkeverve tojással hogy viselkedne, csak összeégne az olajban, vagy akár még ehető is lehet?
2020. dec. 13. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azert lisztet tegyél hozzá, ugy akár talán még ehető is lehet, de szerintem túl édes lesz.


Amúgy van olyan, hogy a sört borral helyettesítik, az szerintem nagyon nagyon jó ízű.

2020. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Az a jó a sütésben-főzésben, hogy ki lehet próbálni ezeket az elvetemült dolgokat, és némelyik be is válik. Nyugodtan kísérletezz, vakon úgyse tudjuk megmondani, milyen lesz.
2020. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ég oda, simán meg lehet sütni energiaitallal a rántotthús panírt. A narancsos kacsát is aki nem rendes narancslét facsar, hanem Fantával csinálja, az se kozmál oda.
2020. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!