Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sertéshúshoz milyen mártás illik?

Sertéshúshoz milyen mártás illik?

Figyelt kérdés

Karácsonyra pásztort (sertésszűz) szeretnék készíteni Wellington módra. Milyen mártás illene hozzá? Nem szoktam mártást készíteni. Interneten főként vadakhoz és szárnyasokhoz valót találtam.

Esetleg bormártás illene hozzá? Fehér vagy vörös borból? Ha valakinek van jó receptje és megosztaná nagyon megköszönném.



2020. dec. 21. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem illik hozza martas szerintem, ha egy kis krumlipuret szervirozol melle mar tul is teljesitetted az elverhatot.
2020. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
elverhatot=elvárhatót
2020. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
2020. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ez a blogger az igazi (marha) wellingtonhoz portói mártást ad:


[link]

2020. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Zöldbors mártást ír ez:


[link]

2020. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Egy kissé pikáns vadas mártást készítenék hozzá, amibe a mustárból tennék a megszokottnál kicsit többet. Ez esetben zöldséges rizs-körettel, rizi-bizivel tálalnám.
2020. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

6: ez már TÚL sok lesz!


Eleve van benne gomba - tehát nem kell még plusz zöldségekkel elvinni az alapétel ízvilágát.

A Wellington önmagában egy klasszikus, komplex íz - semleges köret passzol hozzá. De inkább csak saláta - mert a burkolat, a tészta már önmagában a köret.

2020. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!