Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valami hátránya a forró...

Van valami hátránya a forró levegős sütőknek? Mi NEM készíthető bennük?

Figyelt kérdés
Csupa jót olvastam róla, sok helyen leírták, mi minden készíthető vele. Mi az, amiben nem váltja ki a hagyományos, olajban sütést? A benne készült étel valóban olyan jó vagy jobb, mint az "olajos"? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2020. dec. 30. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nekem még nincs ugyan ilyen sütőm, de érdekelt engem is, így utána néztem, van több ilyen Facebook csoport is, ahol ezeket tárgyalják, rengeteg recepttel, szerintem keresd meg ezeket, sokkal jobban látod majd a témát.
2020. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy tudom, hogy a forró levegős sütő hasonló ételeket eredményez mint a sima hagyományos sütőben, tepsiben sült ennivaló.

Pl a fánk, lángos, stb soha az életben nem lesz olyan mintha olajban sütötted volna.

2020. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Pontosan úgy van, ahogy a 2-es írja.


Lehet benne finomságokat készíteni, de azt ne várd el, kérdező, hogy majd pont ugyanolyan lesz, mint egy fritőzben a pomfrit.

2020. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Háromféle forrólevegős sütőnk van...Én vsak ezeket használom, ha nekem kell főzni(sütni)


A nejem ragaszkodik az olajhoz.


Hátrányáról nem tudok, eddig mindent ebben sütöttem.


Az aldiban vettem a legkisebbet húsz ezerért, de szerintem ez a legjobb.

2020. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!