Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nagyon finom tejfölös...

Írnátok nagyon finom tejfölös gombapaprikást?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
*receptet... lemaradt
2010. aug. 13. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel a gomba nem igényel sok fővést, igy pörkölt alapot . Zsiradékon hagymát piritok, pirospaprika, zöldpaprika, paradicsom, kis sűritett paradicsom, ezt jól összefőzőm.Egy másik edénybe levesszűrőn átpaszirozom. Sűrű szaft, ebbe jön a gomba.Készre főzöm. Tejfölbe kis lisztet keverek, ész azzal még rottyan párat.Kóstolás, még egy kis bors.Tálalásnál egy kis finomra vágott petrezselyemmel megszórom. Nokedli, rizs. Fejes saláta.A szaftba lehet még fokhagyma,vegeta.
2010. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jól hangzik :)
2010. aug. 13. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
En ugyanigy csinalom, ahogyan a kedves elso irta, nagyon finom. De multkor nem volt itthon tejfol, csak fozotejszin( a kremes, nem a folyekony) es azzal csinaltam meg laskaval. Isteni volt, csak ketszer olyan draga(:
2010. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én úgy gondoltam hogy laskát is és csiperkét is tennék bele

nem tudom milyen lenne

Egyszerre főne meg mind a kettő vagy valamelyiket késöbb kell belerakni ?

2010. aug. 13. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!