Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szabadulásra milyen ebédet...

Szabadulásra milyen ebédet készítsek apunak?

Figyelt kérdés
Hó végén szabadul a BV intézetből, már nagyon várjuk haza. Sajnos elég sok időt töltött bent kisebb megszakításokkal 17 évet összesen. Most 52 éves és azt ígérte most már tényleg jó útra tér. Semmi simliskedés nem lesz többé azt ígérte. A Marhából készült ételek a kedvencei, de szereti a halat is és az egytálételeket. Vagy inkább étteremből volna alkalomhoz illőbb rendelni szerintetek? Én a lánya vagyok még csak 16 éves vagyok és nem nagyon tudok még főzni. 4-en élünk, két fiú tesómmal + apu.

2021. jan. 18. 23:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban orulne ha valaki erte menne hajnalban es hazavinne autoval. Kajabol azt teszel ele amit akarsz, csak jobb lehet mint a bortonkoszt. Minden izleni fog neki.
2021. jan. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
67%
Ha meg kell tőle szabadulni, akkor gombapörköltet csináljatok....
2021. jan. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
76%

"Jobb lenne mint a börtönkoszt"


Biztos? Mikor net tv, oktatás minden megvan nekik?



Ettől függetlenül tény és való h a kedvenceit készítsétek.

" Nem írta egybe ült e 17 évet"


Szerintem meg igen, mert akkor már tudná mi merre hány méter.


Semmi baj azzal h ezek után is szereti, mert persze elég rossz érzés lehet h apa börinen + lehet olyanért ült amit nem is tett nem tudhatjuk

2021. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
76%

"Biztos? Mikor net tv, oktatás minden megvan nekik?"


Nem szanatorium! A kaja pedig olyan, hogy el sem hinned:


Csak a pelda kedveert: mondjuk ha rizseshus a kaja (persze nem olyan mint otthon) es nincs elegendo rizs, akkor raknak hozza grizt ... magyarul - grizes-rizseshus.


A reggeli cikoriakave hitlerszalonnaval ... hu de fincsi! :)

2021. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%

Fozzetek neki "dobi-t" ... valoszinu 'szereti' :)))


1 liter vizben 10 db teafilter ... percekig forralva.

2021. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írta: kisebb megszakításokkal összesen ült 17 évet.

Legegyszerűbb a marha pörkölt krumplival vagy nokedlivel. Arra legalább inni is lehet. A vadas nem biztos, hogy kellő alapot ad a bornak, sörnek, akárminek.

Hagymát dinsztelsz, rádobod a kockára vágott húst, fehéredésig forgatod, majd őrölt paprikát rá, és ha alaposan összekavartad vele, vízzel felengeded úgy, hogy majdnem ellepje a húst. Sót teszel bele, ha felforrt, visszaveszed alatta takarékra. Esetenként megkavarod és ha kell a vizet pótolod.

Ha esetleg a vége felé úgy látod, hogy híg lesz a leve, főzzél bele babot + valami orsó tésztát, kagyló tésztát, ami van, és lesz belőle marhahúsos babgulyás. :))

2021. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
89%

16 éves és azt írja, nem nagyon tud főzni. Ha ez így van, nem marhahúsos ételt kéne készíteni, mert ahhoz gyakorlat kell, pláne pl. egy igazi vadashoz.

Én valami tepsiben sült rakott ételt ajánlanék, bármilyen hús (leginkább csirke) és zöldség, rizs vagy krumpli felhasználásával. Ezt nehéz elrontani és szinte mindenki szereti, ráadásul kiadós is, a variációk száma pedig szinte végtelen.

2021. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
55%
nyakleves, rácsos pite,
2021. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
55%

"Alkalomhoz illő? Rabló hús, cigány pecsenye."

Szépen vagyunk, szegény gyerek nem tehet semmiről, te meg képes vagy neki savazni az apját :D Mintha ő nem tudná, hogy így nincs rendben... Így van, öntsünk még olajat a tűzre... Betegek vagytok.

2021. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
54%

Igazat adok a 29-es hozzászólónak.

Ez a kislány feljött ide segítséget kérni, és ehelyett egyesek leoltják.

2021. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!