Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Barack süti megreped, mit...

Barack süti megreped, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sürgős segítségre lenne szükségem:

Barack sütit készítenèk, a tészta kész, sütöttem gyorsan egy próba adagot.

A kis fél barackoknak a belsejét ki kellene vájni, de konkrétan megreped es szétesik.

Azt nem tudom, hogy a tészta most akkor még nedvességet igényel, vagy még lisztet?



2021. jan. 22. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg várni kell a megsült tésztával, még nagyon frissen sült ki, azért repedezik.
2021. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos az meg azért nem volt megoldás, mert frissen sülten sokkal puhább a tészta.


De bárki idekeveredik és ugyanez a gondja, akkor azért elmondom, hogy hogyan sikerült: egyrészt a kis gombócokat nagyon alaposan atgyurtam margarinos kézzel. Majd a sütésnèl a minimumra állítottam a sütőt. Régi, tök egyszerű gazsutom van, a legalso fokozatot állítottam be, az asszem 160 fok.

Rögtön sütés utan kivajtam a belsejét, igy lett tökéletes.

2021. jan. 22. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!