Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen változatos főételeket...

Milyen változatos főételeket főzzek egy 6 személyes családnak?

Figyelt kérdés
Szüleim folyamatosan dolgoznak, így rám hárul a főzés ami nem baj mert szeretek főzni, de nehéz kitalálnom, hogy mit készítsek. Én vegetáriánus vagyok szóval húsos kaját nem csinálok(gombát és halat sem). Főleg zöldség és gyümölcs van itthon mert zöldséges boltunk van. Eddig főként leveseket, pizzát, és gyümölcs turmixokat csináltam, de már kéne valami tartalmasabb és laktatóbb étel is, mert bátyám is kimerül a munkába. (Csak ebédet kell főznöm)Légyszi adjatok tippeket! 18L
2010. aug. 15. 22:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha tudtok egy weboldalt ahol jó receptek vannak azt is belinkelhetitek.
2010. aug. 15. 22:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát itt rengeteg étel van (minden féle)

szerintem találsz itt olyat ami megfelel mindenkinek:

[link]

ha már ismered, bocsi

2010. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

bocsi de off: attól még hogy te vega vagy nem tudsz húsos dolgokat csinálni vagy mi? bocs ez számomra felfoghatatlan :D én pl gyűlölöm a hagymát mégis anyám szerint marhajó hagymás cuccokat készítek..

csinálj zöldséggel rakott krumplit, rakott palacsintát, vlmi zöldségkrémlevest, főzeléket, zöldséges rizst..

2010. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Attól, hogy te vegetáriánus vagy, még főzhetnél a többieknek normális kaját. Nem csodálom, ha a bátyád kimerül a löttyöktől. Tegyél be a sütőbe jénaiban besózott csirkecombokat, a bőre alá dugdoss fokhagymát, meg tegyél az egész alá egy pohárnyi vizet. Neked nem muszáj enned belőle, a tesód meg imádni fog érte!
2010. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nincs gusztusom hozzá, egyszerűen undorodom tőle.

Amugy a bolt itt van a házunk előtt, szóval ha húst akarnak enni, egy rövid időre cserélek anyával

2010. aug. 16. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig eldobnák az agyukat egy isteni húslevestől, vagy egy csirkepörkölttől, mert szegények éheznek. Ezzel tudnád igazán meglepni őket, mert ugyan azt mondják, hogy örülnek a kajádnak, de utána rohannak valami finom húsosat enni.
2010. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!