Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Maradék csirke combcsontot...

Maradék csirke combcsontot kevés rajta maradt bőrrel és hússal fel tudom használni még valami ételhez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, csontleves, hozzá esetleg májgombóc.
2010. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néztem recepteket, de nem csirkével találtam, de akkor ezek szerint nem gond, ha nekem csak csirkecsontom van, igaz? :-)
2010. aug. 17. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy gond. Csontlevest akármiből lehet főzni. Akármilyen állatból.
2010. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia! az én gyerekeim is csak kicsontozva eszik meg a csirkecombot, én is el szoktam tenni, és máskor levesalaplének megfőzöm.gomba,karalábé illetve bármilyen zöldségleves kiváló felöntőleve lesz.

üfv.

2010. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekeimnek, mivel nincsenek, csak most egy olyan csirkehúsos tepsis kaját készítettem, amihez ki kellett csontozni a húst, mert úgy jobban átsül, és nem akartam kidobni a csontot. Megcsináltam a csontlevest, életemben először. Minden nagyon finom lett.
2010. aug. 17. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. van egy zacskóm a fagyóban, amiben gyűjtöm az ilyen csontokat nyesedékeket, csirke fejet, zúzát, karaj csont, stb, ami nem kell az éppen főzött ételbe,és mikor már elég egy levesnek, akkor főzök belőle egy jó levest.Van, hogy borsót, hús levest, bármit. Becsinált levest, vagy ragu levest.Van egy másik zacsim is, abban a füstölt dolgok gyűlnek, szalonna bőr, kolbász darab stb, ebből bab-lencse-sárgaborsó stb készül.Nincs pazarlás.
2010. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18:14 - Ez nagyon jó ötlet, majd hasznosítani fogom. Szoktam improvizálni, úgyhogy ez hasznomra fog válni. :-)
2010. aug. 17. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Őrülök, hogy segíthettem.
2010. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!