Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a legfinomabb sütemény...

Melyik a legfinomabb sütemény amit valaha ettetek?

Figyelt kérdés

Valami nagyon finom süteményt szeretnék sütni amit még nem próbáltam de nem tudom hogy mi legyen

16/l



2021. febr. 27. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem az almáslepényt, fánkot, fekete erdő tortát, túrótortát, gőzgombócot, somlóit, trüffel tortát, emeletes élvezetet, citromos álmot, gesztenyepürét, krémest.
2021. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocimobil. De amúgy még van rengeteg nagyon finom sütemény. Anyukámnak van egy gesztenyés kocka receptje, ami isteni finom. Ha szeretnéd, szívesen elküldöm.
2021. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám Mézes Krémese. Meg többször kóstoltam már egy süteményt, de nem tudom a nevét. A tihanyi levendula fesztiválon a kirakodó vásáron szokott árulni sütiket egy hölgy. Nálam ettem és marha finom volt. Talán citromos krémes, vagy citromos szelet lehet a neve. Vagy valami ilyesmi. Így néz ki: Alul tészta, citromos fehér habos krém, tészta, megint citromos fehér habos krém, sárgabarack lekvár, tészta, megint citromos fehér habos krém, tészta és ennek a tésztalap tetején ilyen citromos máz van. Olyasmi máz mint ami a minyonokon szokott lenni és még a máz megvan szórva szárított levendula virággal. Lehet, hogy a mázban vagy a krémben van levendula szörp is mert nagyon kellemesen érződött rajta a levendulás íz. De lehet, hogy csak a rászórt pár levendula virág miatt. Sajnos, már 2-3-éve nem láttam sütiket árulni ezt a hölgyet a fesztiválon. :( :/ :'( Pedig meg akartam tőle kérdezni a süti receptjét és a süti nevét. De remélem, hogy lesz rá még alkalmam. :)
2021. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
*Nála
2021. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!