Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Petrezselymes krumplit hogyan...

Petrezselymes krumplit hogyan kell csinalni? Szaritott petrezselymes verzio is erdekel

Figyelt kérdés

Ti hogyan keszititek?


Koszonom a segitsegeteket :)


2021. febr. 27. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevéske zsiradékban megfuttatom - ami zsiradékra a krumplit is teszem -, de csak egy kicsit, aztán megy rá a krumpli. Kavargatom, és szépen rátapad

Engem is érdekel, hogy mások hogyan készítik.

2021. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi kis olajon megpirítjuk (nem tudom a pontos kifejezést rá😅) a petrezselymet, majd rá a leszűrt krumplira. Utána óvatosan elkeverjük vele, vigyázni kell, hogy ne törjük össze annyira a krumplikat.
2021. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne sajnáld a pénzt egy csokor friss petrezselyemre, kérdező! A szárítottból nagyon gyenge másolat lesz!
2021. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha nincs otthon friss akkor a szárított is megteszi. Bár mi le is szoktuk fagyasztani a petrezselyem zöldet így mindig van otthon. Egyébként úgy csinálom mint az első válaszoló. Olajon megfuttatom a petrezselymet és abba teszem a leszűrt főtt krumplit, csak én szeretem egy kicsit sütni még vele hogy kérget kapjon a krumpli.
2021. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megfőzöm a krumplit, leszűröm, zsiradékra teszem, nagyon apróra vàgott friss petrezselyemmel megszórom, összekeverem és ennyi!

A szárazról nem tudok mit mondani, mert olyat nem használtam.

2021. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk a munkahelyhez közeli étteremben használnak száritottat - borzalom. Ha nincs otthon friss, akkor másképpen készítem el a krumplit.
2021. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3. As

Szo nincs arrol hogy sajnalnam a penzt a friss petrezselyemre csak nalunk ebbe a kisfaluba nem mindig kapok sajnos.

2021. febr. 27. 19:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom szepen :)
2021. febr. 27. 19:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!