Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pásztorpitét a hagyományos...

Pásztorpitét a hagyományos répás-borsós ragu helyett meg lehet csinálni chilis babbal is?

Figyelt kérdés
Mármint nyilván meg lehet csinálni, mert senki nem fog fegyvert a fejemhez hogy ne csináljam meg, na de lenne értelme?
2021. febr. 28. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Ha azt érted az "értelme" alatt, hogy ehetö, illetve jó lesz-e, akkor igen.

Az garantált, hogy ehetö és nem rossz, az, hogy mennyire ízlik, egyéni dolog. Biztos más lesz, mint az eredeti, de szerintem rossz nem lehet. (Köszi egyébként az ötletet, a napokban ki fogom próbálni, eleve van maradék chilis bab, amit el kell fogyasztani)

2021. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem jó ötlet, csak arra figyelj, hogy a chilinek ne legyen túl sok leve (sokan majdnem leves állagúra készítik, ezért írom csak), egy próbát megér. Aztán valószínüleg lesz egy újabb "családi" recept nálatok.

Sok sikert!

2021. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a babhoz nem illene a krumplipüré, de ehetőnek biztosan ehető lesz.
2021. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a bab legalább annyira illik bele, mint a borsó - mellesleg elég sok étel van, amiben bab ÉS krumpli is van -, de természetesen nem ugyanolyan lesz, mint a hagyományos.

Viszont ez eredetileg nem fix recept volt, hanem bármilyen maradék eltüntetésére és újrahasznosítására találták ki, amit a krumplival azért kombináltak, hogy több embernek elég legyen. Így az eredeti logika alapján simán mehet chilis babbal is, megbármi más füszeresebb étel(maradék)kal is.

2021. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!