Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért nem lesz jó a mikrós sütim?

Miért nem lesz jó a mikrós sütim?

Figyelt kérdés
Miért kezd el forrni a bögrés sütim a mikróban, ahelyett, hogy sülne? Pedig a mikróm max. watton ment. :( Elég régi mikró egyénként. Talán ez befolyásolja? Veletek volt már hasonló?

2021. márc. 1. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt próbáld ki, pontosan a recept szerint, ha így se működik, akkor a mikró hibája

2021. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen teljesítményü a mikró, a maximum fokozat nagyon eltérö lehet, van amelyiknél 700W, meg van, ahol 1400. A bögrés sütiknél olyan fokozatot kellene használni, amilyet a recept írója.
2021. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1-es Köszönöm, én is szemeztem már ezzel a sütivel.


#2-es A mikróm max. teljesítménye kb. 750-800 W. Akkor bejött a tippem, tényleg a mikró lesz a ludas. :/

2021. márc. 1. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
A micrós süti az olyan, hogy ha kisebb a teljesítmény, akkor egyszerűen több idő kell neki?
2021. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 linkjét akartam én is berakni hidd el az legjobb recept én már tovább fejlesztettem és van hogy vajat rakok bele vagy nutellát és úgy rakom mikróba. Most nem rég epret raktam bele. De múltkor erről a receptről csináltam szülinapi tortát :D senki nem mondta meg hogy mikrós volt rengeteg időt meglehet vele sporolni
2021. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#1-es és 5-ös Nektek milyen teljesítményű mikrótok van?
2021. márc. 2. 11:19
 7/9 anonim ***** válasza:
800 watt (1. Vagyok)
2021. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jujj én nem tudom 5. Vagyok ...

20 éves a mikró szóval nem mai :D

Kb 3perc alatt kész van de van hogy picit folyósra hagyom akkor 2:30ra rakombe

2021. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor talán mégsem a mikró a baj.
2021. márc. 2. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!