Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen íze van az édesburgonya...

Milyen íze van az édesburgonyanak? Leginkább hasábban, olajban kisutve érdekel.

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
mint a sütőtöknek.
2021. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
86%
Hát én még hasàbba nem ettem de amúgy olyan tényleg mint a sütőtök
2021. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 alletta ***** válasza:
92%
sütőtökhöz hasonló az íze.
2021. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
A sütötökre vagy sárgarépára hasonlít az íze, de nem egészen ugyanolyan- próbáltam a hármat egyszerre is elkészíteni, van köztük különbség, de hasonlítanak is egymásra.
2021. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Többféle édesburgonya van. Az általában kapható narancssárga húsú, a sütőtökre hasonlít. Étteremben ettem ilyenből ropogósra sütve, az nagyon finom, de otthon nem sikerült úgy megsütni.

Van fehér húsú, az semlegesebb ízű, meg lila húsú, ami a gesztenyére hasonlít.

2021. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Édesebb az íze.Hasonló mint a sütőtök.
2021. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyáltalán nem hasonlít a sütőtökre (megérezném, ha hasonlítana, undor-szinten gyűlölöm a sütőtököt, az édesburgonyát viszont imádom), engem inkább a főtt répára emlékeztet.
2021. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg a tökre hasonlít. Szerintem viszont inkább sima krumpli és répa keverékének az íze. Ezeket szeretem, így az édes krumplit is megeszem, bár annyira nem top kategóriás nálam. A tököt egyáltalán nem szeretem, szóval szerintem arra csak egy kicsit hasonlít.
2021. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok, mint a 7-es válaszoló, undorodom a sütőtöktől, viszont az állítólag nagyon hasonló ízű narancssárga édesburgonyát imádom. Szerintem teljesen más íze van.
2021. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt is látható, hogy minden zöldségfélének egyéni íze van, és mindenki azt emeli ki, ami neki pozitív valamelyikben, ami meg negatív, azt nem.

Szeritem az édesburgonya hasonlít a sütötökre (habár abból is sok féle van más-más ízzel), de az az egy komponens, ami itt pár embernek kellemetlen a tökben, az nincs meg a batátában.

2021. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!