Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Édesburgonyából csináltatok...

Édesburgonyából csináltatok már lepcsánkát? Milyen?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer igen, vacak volt. Keverd legalább burgonyával.
2020. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Igen, én is úgy jártam, mint az első.

A lapcsánka krumpliból van. Pont.

Édesburgonyából millió egy más ételt lehet csinálni, ami finom.

2020. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha kanadai sütőtökből csinálnád.
2020. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Édesburgonya tócsni - Receptek | Ízes Élet - Gasztronómia a ...

izeselet.hu › receptek › izes-elet-edesburgonya-csigo-zita

2016. szept. 15. - Az őszi-téli időszak két narancssárga sztárja az édesburgonya és a sütőtök. ... Édesburgonyából egyik kedvencem a tócsni. ... Ismerje meg tájékoztatónkat arról, hogy milyen sütiket használunk, vagy a beállítások résznél ki ...

2020. júl. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam édesburgonyából, és nekem ízlett. Só kell neki, másképp sütőtökszerű az íze.

De inkább azt javaslom hogy szeld nagyon vékony szeletekre (1mm körül), süsd meg ropogósra, és szedd ki törlőpapírra. Szintén sóval Isteni chips.

2020. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
most ment az az egész a kukába. olyan szinten ragadt két fajta serpenyőben is hogy nem lehetett normálisan megsütni, forgatni pedig egy kicsi normál krumpli is volt hozzá keverve. nem tudom miért sülhetett el ilyen balul. ami kicsit sültebbnek nézett ki megkóstoltam az allját, de émelyítően édes volt, hiába lapátoltam bele előtte egy csomó sót többek közt. pedig olvasni recepteket a neten és semmi ilyesmiről nem számolnak be, nem írnak még csak bő olajat sem hogy az lett volna a hiba szal nemtom.
2023. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!