Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 20 perces csodakaja ami...

20 perces csodakaja ami meglepően jól sikerül, és nincs róla recept, csak össze dobáltad ?

Figyelt kérdés

Le az unalmas szendvicsekkel! Tegyük össze amink van. Kezdem :



Néhány szelet szalonna, kockára vágva, süssük le, dobjunk hozzá 3 virslit vékony karikákra vágva bele a zsírba ( ha nagyon sok zsírt ereszt vegyünk le belőle )

Kis sütés után vékony csíkokra vágott hagymával szórjuk meg.

Ha az is üvegesre pirult, tegyünk hozzá kb 50g margarint és magyaros fűszersót (fél zacskó) ( Néhány karika kolbász is feldobja)

Ha kicsit összeállt már az egész, mehet bele egy kis dobozos főzőtejszín. Főtt tésztát (én szarvacskát használtam) beleborítjuk. Összerottyanás után lekapcsolt gáznál reszelhetünk bele sajtot. Egyéb fűszert nem igényel , só ízlés szerint. 🤤



2021. márc. 31. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Lilahagymát apróra vágok, kevés olívaolajon elkezdem fonnyasztani egy kisebb serpenyőben, majd ráütök 3 tojást tükörtojásként. Amikor már majdnem kész, megfordítom, hogy a hagymás része kerüljön felülre, rápakolok pár szem vékonyra szeletelt kolbászt, lapkasajttal fedem le az egészet, pár perc alatt készre sül. Isteni finom :)
2021. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Nekem:

Paradicsomkonzerv

Bármilyen zöldség, ami a hűtőben kallódik

Sajt, akármi más feltét amit épp találok

Tészta


Csinálok egy paradicsomos zöldséges ragut, főzök ki hozzá tésztát, és kész is.

2021. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Maradék pörköltlébe beledobtam a konzerv babot, tejföllel összeforraltam és friss kenyérrel tálaltam.
2021. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Pontosan mi miatt "Nem hasznos" az, amit írtam? Akárhogy nézem, a kérdésre válaszoltam. Megindokolná valaki? Előre is köszönöm! :)

#3

2021. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3

Hát nem értem miért kell leszavazni meg fujjolni :D


Elveszitek az ember kedvét a választól

Akinek nem tetszik, másik x-el lépjen ki és rendeljen pizzát, köszihelo

2021. márc. 31. 16:03
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, egyes idióták miért pontozzák itt le a válaszokat.
2021. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Már 5 ember nyomott pirosat rám, de indoklást egyikük se írt, pedig ezek szerint jártak itt és elolvasták....

Szóval? :D

2021. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Zsíron pirítok csíkokra vágott lila hagymát, piros húsú paprikát, és fokhagymát. Erre tépegetek nyers kolbászhúst (ha van fasírthúsod fagyasztva, az is jó), és amikor már megpirultak a cafatok, akkor jöhet rá só, bors, fűszerpaprika, cayenne bors, és rizs. Úgy 1 perc után felöntöm alaplével, és 15-20 perc alatt megfő. A végén még teszek rá friss aprított petrezselymet, és utoljára átkeverem.


Fontos, hogy itt az 20 perc, amíg el nem jutsz odáig, hogy már csak fedő alatt kelljen főnie az ennivalónak, nem pedig a teljes folyamat. Cserébe nagyon finom, és simán megfelel egy rendes ebédnek.

2021. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Ejjel amikor kicsoszogok a konyhaba es fosztogatom a hutot ... 1 perc alatt tudok valamit osszerakni, meg fel sem ebredek es ugy eszem meg :)))
2021. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy üveg házi lecsót és savanyúság levét összeöntöm, só, paprika, kapor megy bele. Fagyasztóból kivett halfilét beleteszem, 20 perc alatt kész a halszoljanka.
2021. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!