Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Üveg sütőtálat le lehet...

Üveg sütőtálat le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés

Maradt nagyon sok bolonyai spagetti


Kidobni nincs szivem, és lábosban se szeretném lefagyasztani, mert én

a maradékot össze szoktam sütni.

Gondoltam egyszerűbb lenne rögtön abban lefagyasztani amiben majd sütöm.

Nem reped szét a fagytól az üveg sütőtálam? És mikor sütéstre kerül a sor hogyan kell csinálni a folyamatot?


Illeve elég a sütő tál tetejét rátennem, vagy valamivel csomagoljam is be, hogy ne legyen hűtő íze vagy vizes?


Köszönöm szépen a válaszokat.



2021. ápr. 22. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg rá van írva...


Nekem hasonló van, már a nevében is benne van, hogy be lehet tenni a mélyhűtőbe. cook and freeze


[link]

2021. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
folytatom.... szerintem az üveg tuti bírja a fagyasztást. DE! Amikor kiveszed, akkor ne egyből az előmelegített sütőbe tedd, mert akkor könnyen elreped a hősokktól.
2021. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem csak ilyen neve sincs sütőtálam van..

Azt hiszem az auchanba vettem 🤷‍♀️

Annyit tudok, hogy nem előmelegített sütőbe kell betenni, hanem még mikor nem melegedett fel.


De fagyasztani még sosem fagyasztottam benne.

2021. ápr. 22. 12:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sütőt kibírja, akkor a mélyhűtőt is. Persze ne rögtön az egyikből a másikba...
2021. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

bolognai*

és ha rá van írva hogy bírja, akkor nyugodtan lehet abban fagyasztani. h nem mersz kockáztatni, akkor tupper edénybe tedd

2021. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell ahhoz tupper... Bármilyen műanyag edény megteszi, sőt, akár fagyasztózacskó is!
2021. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
persze, én is bármilyen műanyagedényre gondoltam, felénk minden ilyet tuppernek hívnak :) mondjuk zacskóba én személy szerint nem tenném, abból át kéne önteni valami másba ha fel akarja melegíteni
2021. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Én inkávv fagyaszózacskóban fagyasztanám, amikor meg sütni akarod, olyan edénybe teszed, amibe akarod.

Mellesleg lábasban , tálban fagyasztani nem igazán jó ötlet, rengeteg fölösleges helyet elfoglal a fagyasztóban, emellett nekem hamar elfogynának az edényeim is.

2021. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán, csak mikor kiveszed, hagyd kiolvadni a hűtőben a spagit, mert annyi idő alatt az edény is simán átveszi a "kinti" hőmérsékletet :)
2021. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fagyis dobozban szoktam fagyasztani. Az nem reped szét, mint esetleg az üveg. Vagy vehetsz mikrózható dobozt, az is megfelel erre a célra. :)
2021. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!