Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Túrófánk féle ételben a túrót...

Túrófánk féle ételben a túrót lehetne helyettesíteni ricottával? Aki próbálta már így, írjon, milyen volt?

Figyelt kérdés
Van itthon ricotta, viszont túró nincs. Tulajdonképpen a ricottát szeretném felhasználni valamihez.

2021. máj. 8. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, csak esetleg kicsit több liszt kell bele, vagy elötte csöpögtesd le a ricottát valamennyire.
2021. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Azóta találtam is ilyen recepteket, olyan néven, hogy ricotta fánk, de sajnos mindben van tojás, mi pedig azt nem eszünk.


Vajon tojás nélkül is meg lehet csinálni?

2021. máj. 8. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nehéz, esetleg keress rá vegán tojáspótló címszóra, ott sokféle tipp van, amivel helyettesíteni lehet, biztos találsz közte olyat, amivel müködik.
2021. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. máj. 9. 07:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg direkt tojásmentes ricottafánkot is kereshetsz, a neten van sok hasonló recept
2021. máj. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, kerestem is, de olyat még nem találtam.
2021. máj. 9. 08:01
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Tojás v más összefogó szer nélkül szétmállik a massza az olajban.
2021. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké.
2021. máj. 9. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!