Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mik ezek a sütőn lévő ikonok...

Mik ezek a sütőn lévő ikonok pontosan?

Figyelt kérdés

Csak megtippelni tudnám őket, próbáltam googlezni, pontosan is megkeresni a konkrét szériaszám szerinti használati utasítást, de csak hasonlókat találtam, és nem tudom mi mi lehet.


Egy Gorenje k55303aw kombinált tűzhelyről van szó


És íme a kép az ikonokról: [link]



2021. jún. 12. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt a kancsóval passzolom.

A többi:

- légkeverés

- légkeverés grillezéssel

- enyhe grill

- alsó-felső sütés

- sütő fény.


A legtöbb készüléken egyébként hasonlók a jelzések, használati utasítás helyett a sütő jelzéseire, szimbólumaira is kereshetsz.


Leggyakrabban az alsó-felsőt (két vonal a négyzetben) vagy a légkeverésest (ventilátor a négyzetben) fogod használni, attól függ, hogy neked melyik sütési mód jön be.

2021. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Valószínűleg az aquaclean lesz akkor a kancsó, így már minden világos :D
2021. jún. 12. 07:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az "0"-tól balra az 1.: csak világítás, 2.: alsó-felső sutés, hőmérséklet termosztáttal állítható, 3.: grillezés, pontosabban felső sütés maximumon, termosztát nem állítható 4.: grill+légkeverés, termosztát 150-250 celsius 5.: alsó-felső légkeverés 50-250 celsius 6.: aqua clean funkció, nem sütésre való, 50 celsius
2021. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-mas jól leírta!

Amúgy jó kis funkciók! Nekem ennél elvileg valamivel nagyobb tudású szintén gorenje, szintén kombi tűzhelyem van, de csak hülyeségekkel tud többet.

Bőven elég ennyi, igazából még ez is sok.

2021. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!