Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekhez hasonló gyorsan...

Ezekhez hasonló gyorsan elkészíthető és finom kaják?

Figyelt kérdés

Örülnék ha ajánlanátok pár ilyesmit, vagy leírnátok a kedvenceteket esetleg...egy konyhában nem túl otthonos embernek :D


Tonhalas orsó tészta-

https://www.youtube.com/watch?v=UXXItpWN1HI


Betyár tarhonya-

https://www.youtube.com/watch?v=So2oMikHH5g


Hagymás bab-

https://www.youtube.com/watch?v=6kWIqAVK2ck


Ezek már profin mennek.


2021. jún. 12. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Sonkás,tojásos tészta

Tojássaláta sült tarjával

Tojásos nokedli

Bolognai spagetti

2021. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
lecsó
2021. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Jénais sült bab: hagymát-fokit zsíron megdinsztelem, rá a konzervbab. Só, bors, pirospaprika. Kicsit összerottyantom, aztán jénaiba öntöm. Teszek rá 3-4 hosszabb darab (csípős) kolbászt, és 20-25 perc alatt megsütöm.


Kifőzök tésztát, ez az alap és készítek egy gyors ragu hozzá. Ehhez felvágok zöldségeket, amit épp szeretnék, vajon pár perc alatt átpirítom. Teszek hosszá fűszereket, meg pl 2-3 kanál paradicsomsűrítményt. Összeforgatom a tésztával és kész.

2021. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudok, írni, bocsi. :(
2021. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lapcsánka: 5-6 kb nagyobb szem krumplit nagylyukún lereszelek. Kicsi liszt, egy tojás, só-bors-foki. Összekeverem, és forró olajban kisütöm (egy lapocska kb 2-3 evőkanálnyi massza, amit ellapítok).


Rizses hús: készítek egy pörköltet, amikor a hús már majdnem puha, beleteszem a rizst (ízlés szerinti mennyiséget) és mikorra a rizs megfő, kész az étel.


Paprikás krumpli

2021. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1es.

a spagetti/bolognai meg ilyenek mennek.

ahogy kb 15 féle tojásos kaja is mert imádom a tojást.

csak nem darált hússal szoktam a tésztákat, hanem tonhallal, vagy szardíniával, lime al és oliva bogyóval.


viszont kedvencem még a sült csirkecomb és a sült tarja.

ezek mennyire nehezek és idő igényesek?

mert most nincsen nőm és nekem kellene megcsinálnom.

2021. jún. 13. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én gyorsan szeretnék készíteni valamit, akkor általában frankfurti levest, lángost, paradicsomlevest, pizzát, szezámmagos csirkét, borsófőzeléket őzgerinces csirkemellet, chilis babot, illatos csirkét, krumplifőzeléket stb szoktam. Hirtelen ennyi jutott eszembe :)
2021. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!