Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen főtt étel van amit nem...

Milyen főtt étel van amit nem szükséges 4-6 fokon hűteni?

Figyelt kérdés
Elromlott a hűtönk, illetve 10-15 fok között mozog a hőmérséklet benne. Két hétig még biztosan nem tudok másikat venni, a főtt ételre viszont szükségem van. Szintén anyagi okokból a fagyasztó láda tartalmát éljük fel, viszont a lefagyasztott húsok legalább egy kilósak, így az sem működik, hogy annyit főzzünk amennyit meg is eszünk azonnal.
2021. jún. 26. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Rendelj addig készételt, pl. egészségkoynháról, átlag 1000 ft egy adag.
2021. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Fött ételre nincs szüksége senkinek, tökéletesen elég a nyers étel is, semmi bajod sem lesz töle.


Ha nincs hütő és ragaszkodsz a főtt ételhez, akkor azt bármikor meg tudod csinálni, hogy fözöl nagyobb adagot - akármit -,és utána adagonként lefagyasztod, másnap - vagy amikor enni akarod - csak kiolvasztod. Ilyen módszerrel akár egy hétig sem kell kétszer ugyanazt enni.

Gyakorlatilag mindent lehet fagyasztani, ha lassan olvasztod fel, akkor nem lesz másabb, mint frissen.

Ilyen melegben egyéb megoldást nem látok, még a sült hús is maximum egy napig áll el, utána jó eséllyel megromlik.


(Másik megjegyzés, a jövöben amit lefagyasztasz, azt adagokban tedd, akkor kevesebb probléma, ha kevesebbet akarsz készíteni, ha meg többet, akkor két-három adagot veszel elö.)

2021. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha megcsinálod a húst, akkor utána is lehet fagyasztani, csak érdemes kisebb adagokban, és mellé köretet csinálsz frissen. Ez lehet a pörkölttől natúr húsig bármi.
2021. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tényleg szükségem van főtt ételre. Próbáltam már nélküle, de nem megy. A barátnőm szerint is a lefagyasztás lesz a megoldás.
2021. jún. 26. 18:05
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

"Tényleg szükségem van főtt ételre. Próbáltam már nélküle, de nem megy."


Az, hogy mennyire vagy egy hisztis felnőttbaba nem egyenlő a "szükség" szó valódi jelentésével.

2021. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Ugyanebben a cipőben jártam, de én csak három napig. Majdnem éhen döglöttem, 3 nap alatt egyszer ettem. Tegnap hozták meg az új hűtőt, azóta kisebb szünetekkel egyfolytában eszem, de még mindig éhes vagyok.

74N

2021. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

"Ilyen melegben egyéb megoldást nem látok, még a sült hús is maximum egy napig áll el, utána jó eséllyel megromlik."



Régen a hűtő előtt is megvolt a módja..Megsütöd a húst.Bele teszed egy edénybe.Majd olvasztott zsírt öntesz rá úgyhogy teljesen elfedje.Így akár hetekig is eláll.

2021. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

7!


Nem 30 fokban...

2021. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hisztis vagyok, de azt megnézném, hogy a munkámat, Te, hogyan végeznéd el legeléssel. A sülthús zsírral leöntve nagyon jó ötlet, kipróbálom. Legfeljebb leviszem a pincébe, ott 10 fok körül van.
2021. jún. 26. 20:33
 10/13 anonim ***** válasza:

7-es: a 2-es vagyok, és abban igazad van, hogy régen így tartósították a sült húst, ami azonban nagy különbség, hogy azt a 10 fokos kamrában tartották és nem a 30 fokos lakásban!

Ha a kérdezönek lenne ilyen hüvös kamrája, akkor ki sem írta volna a kérdést.

2021. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!