Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnál ajánlani olyan ételt,...

Tudnál ajánlani olyan ételt, ami nagyon egyszerűen és gyorsan elkészíthető?

Figyelt kérdés
Azért nem youtube videókat nézek, mert ott csak bemutat valamit, viszont itt le is tudják írni az emberek a tapasztalaikat.

2021. júl. 10. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

A minap habart almát csináltam, nagyon jó ebben a hőségben hidegen. 20 perc alatt kész. Ez alapján készült, nagyon jó lett:


[link]

2021. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Mid van otthon? Vagy majd csak későbbre kell?

Én amúgy tejfölös karalábélevest csináltam vajas galuskával! Májgombóc leves is jó laktató, ha unod akkor dobd fel rozmaring-kakukkfű kombóval és egy kanálka tejföllel!

2021. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 köszi, kipróbálom 😋

#2 Későbbre, viszont amit írtál, az elég jól hangzik 😋

2021. júl. 10. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Chillis bab, bolognai, túrós csusza, tojásrántotta.
2021. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Lecsó,rizzsel vagy tojással.
2021. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Na várj, vannak még ötleteim, csak megvártam hátha konkrét alapanyag kell! Lusta vagyok főzni ételeim:

mézes-mustáros csirke, ezt curry porral vagy füstölt paprika porral lehet feldobni.

Nagyon szeretem a cukkinit, gombát, csirkét, ezeket egyben vagy külön is elég lepirítani majd 2 tömlős krémsajttal összeforralni. 1 sonkás, 1 tejszínes! Drága a tejszín vagy nincs otthon, ezzel viszont jó!

Bolti lecsó, hámozott paradicsom konzerv, cukkini. Ehhez pecsenye kacsamáj sütve és kockázott mozzarella.

A lepirítom a csirkét (csontozott comb, mell), pulykát téma nagyon jól kombinálható. Elég mellé egy tészta kínai szósszal vagy vegyes saláta tökmagolajjal és esetleg pirítós és megsajtozni ezt is! A tökmagolaj nagyon finom és csak 1 kanál kell a salátákba, sokáig elég! :)

Családi receptünk a "gyíkhús": köményes-majorannás sertés comb/lapocka vagy csirke ujjnyi csíkokban pici só-bors-pirospaprika szentháromság, majd a végén 1 tejföl.

Mikrós zabsüti. Jénaiban lehet mini tortaként is, 7 perc bekeveréssel! zab, liszt, tej, tojás, cukor és bármi más kakaó, gyümölcs. Banánnal mégjobb!

Ha már banán, akkor banános muffint is kell csinálni! Na jó, mentem, csinálok is!!! :D

2021. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%

Rántott hús, annál egyszerűbb nem igen van.

Bármilyen tészta.

Zöldséglevesek.

Pörkölt, amiből lehet csinálni akár rizseshúst is.

2021. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!