Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Padlizsánból készült ételt...

Padlizsánból készült ételt szeretnék készíteni paradicsom nélkül, ötletek?

Figyelt kérdés
Sajnos minden receptben szerepel a paradicsom. A férjem viszont nem eszi meg. Kihagyni meg nem szeretném. Nem kenőt szeretnék készíteni, hanem főételt. Esetleg csirkehússal kombinálva? Valami többre vágyom, mint egyszerűen csak meggrillezni. Köszönöm!
2021. júl. 26. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
2021. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt már én is láttam, konkrétan egyik recept sem felel meg nekem, de lehet csak figyelmetlen vagyok, melyikre gondolsz?
2021. júl. 27. 05:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez kifejezetten finom szerintem és nincs benne paradicsom.

[link]


Ha fontos a hús, akkor süss mellé egy szeletet!

2021. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen rakott ételbe, raguba (mondjuk indiai raguba) belerakhatod a padlizsánt. Darált hús mellé keverve apróra vágva is finom (mint a gomba). Előtte sózd be, és hagyd állni hogy a nedvesség kijöjjön valamennyire. Az én kedvencem, hogy kicsit pácolom, mintha hús lenne, és kisütöm serpenyőben a szeleteket.
2021. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!