Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Háztartásbeli feleségek,...

Háztartásbeli feleségek, próbáltatok már egészségesebb étrendet "bevezetni", vagy kizárólag azokat főzitek amiket a férjetek szeret?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nyáron jobb lenne könnyebb ételeket enni, zöldségek saláták, csirkével és hallal.. de a férjem nem igazán szereti

Mindketten felszedtünk pár kilót az elmúlt időszakban, neki se ártana sztem ha kicsit egészségesebben étkezne

De mindig csak pörkölt, húsok, sültkrumpli, tészták.. tésztából már ha teljes kiörlésűt veszek már az probléma..


Jó lenne azt mondani hogy én találom ki mit együnk, de mindig kicsit lelkiismeretfurdalásom van hiszen mégiscsak ő az aki a pénzt megkeresi hozzá...


2021. aug. 3. 14:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Sportolni lenne jobb és utána szinte ehettek amennyit akartok :)
2021. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
75%

Az első butaságokat beszél, 70% múlik az étkezésen, 30% a mozgáson.

Pontosan ezért nem jó háztartásbelinek lenni mert abba se tudsz bele szólni hogy milyen kaját főzz és más embertől függsz.

2021. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába került sajnos. A Házasság téamkörbe szántam
2021. aug. 3. 15:10
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
#2 "szinte amennyit", nyilvánvalóan kiemelten fontos az étkezés, de aki nem mozog rendszeresen ott a legfontosabb az lenne hogy elkezdje az aktív életmódot utána be tudja állítani az egyensúlyt az étkezés terén is
2021. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Egyébként szoktunk mozogni, csak nem eleget. Kirándulunk, ha nyaralunk víz mellett akkor úszunk, egyébként meg heti 1-2-szer elmegyünk futni. Sajnos ennek a rendszeressége borult meg az utóbbi időben, mert a nyaralás, meg az ismerősökkel találkozások miatt felborulnak a hetente rednszeresen csinált dolgok. Plusz kövezzetek meg, de én ki nem bírok menni futni 50 fokban, fülledt időben.. pont ezért érzem úgy, hogy ilyenkor olyan túl sok ételre sincs szükségem, ha nem mozgok

Van még mit fejlődni sportolás terén de ott legalább ha nyaggatom eljön velem mozogni, sajnos a kaják terén hallani sem akar a változtatásról

2021. aug. 3. 15:25
 6/19 anonim válasza:
14%

Ez igy van ahogy #5 írja.

Egy unikum itt! 👌👍

Attól is függ mit dolgozik a párod.

Mert salátával nem lehet vagont rakodni(férjem után)

A nehezebb kaják mellett nálunk megy a saláta, gyümi leves. Pláne ilyenkor. Alkalmazkodunk a kánikulához is.

2021. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Irodában dolgozik / sokszor meg itthon..
2021. aug. 3. 15:34
 8/19 anonim válasza:
26%

Lehet otthonról hozta magával az étkezési szokást!?

(#8)

2021. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Én ezt úgy oldottam meg, hogy csináltam pl. rizst meg párolt zöldséget. Merthogy ő "nem szereti" a zöldségeket. Oké, akkor ő egyen rizst, én meg zöldséget, a hús, az meg hús, nem attól hízik az ember.

Amúgy ő is rákapott azóta a zöldségre, salátára, csak az kellett, hogy ne érezze kényszerítve magát, ne érezze, hogy én sarokba akarom szorítani. Én meg tényleg nem akarok senkire semmit ráerőltetni.

2021. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

A kolléganőm mesélte, hogy végre sikerült rábeszélnie a férjét egy azaz 1 húsmentes napra!

Úgyhogy sikerélményként mesélte, hogy aznap kolbászos krumpli leves volt, meg túrós csusza.

Kérdeztem, szalonna volt rajta? Azt mondja, hát anélkül hogy ?!

XD )))))

2021. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!