Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan süssem? Vagy ennek...

Hogyan süssem? Vagy ennek ilyen az íze?

Figyelt kérdés
Kaptunk pár db házi csirkét. Na de... Hiába fuszerezem pacolom ahogy aboltit ennek olyan más az íze meg a húsa.. Más azt mondja ez ilyen még hogy pedig finom de nekünk valahogy nem olyan. Hogy csináljam meg hogy még is együk.

2021. szept. 22. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Hát ennek mindig ilyen íze marad. Ez az íz amit sokan imádnak, az igazi csirke íze. Én sem szeretem, mondjuk a boltit sem de a házinak az illata is más.

Extra sok vöröshagymával és fokhagymával csinálj pörköltet

2021. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam pörköltet is. Nem a legjobb. A botit megeszik. De ezt... Levesnek jó. Úgy megesszük.De sütve vagy egyéb módon olyan fura..

Köszönöm a választ.

2021. szept. 22. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Megszokás kérdése, én pl. a boltit nem tudom megenni.

Egyébként az sem mindegy, hogy igazából mit kaptál, mi az, amit te csirkének nevezel.

Valóban csirke, esetleg tyúk vagy kakas?! A csirke paprikásba és egyben sütve, rántva jó. A tyúk leginkább levesbe, bár a húsát meg lehet sütni, de keményebb lesz. A kakas pedig leginkább pörköltnek való.

Az sem mindegy, hogy meddig sütöd-főzöd. A házi nevelésűt tovább kell, mint a boltit. A nagyüzemi csirke ugyanis nagyon fiatal, amikor levágják, így még "gyenge" a húsa. A házi nevelésű csirke legalább 6-8 hónapos, mire vágni érdemes. A tyúk, kakas pedig több éves állat.

2021. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha boltigoz vagy szokva, akkor neha sok es sokk a hazi iz :) ... persze hulyeseg amit mondok, de aztasd vizbe ... egy ido mulva biztos olyan szar lesz mint a bolti :))))
2021. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Elotte aztasd fokhagynas tejben.
2021. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uh.. Köszönöm a válaszokat. Ki próbálok mindent. Ez csirke mert 8hetesen vágták.Akarnak kakast is illetve tyúkot is adni amik 1,5 évesek. De egyenlőre még meggondolom.
2021. szept. 23. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!