Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Botmixer helyett hagyományos...

Botmixer helyett hagyományos beválhat ilyenkor?

Figyelt kérdés
sütőtök krémlevest szeretnék csinálni, tavaly semmit sem használtam csak szétnyomkodtam villával az alaplében és próbáltam túlfőzni még kicsit a tököt de nem lett túl jó, ha kicsi folyadékkal hagyományos turmixba tenném az eredményesebb lenne? csakhogy nem nagy tételben főzném csak olyan 2-3 adag, szóval nem használok túl sok tököt és elveszne a turmixban az az 1-2 db. botmixer híján
2021. okt. 14. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a turmixgép ugyanúgy jó. Ha nem akarom, hogy kárba menjen amit nem tudok kiönteni belőle, akkor egy kis vizet szoktam bele tenni, úgy turmixolni és azzal már ki fog jönni minden. Mivel leves lesz belőle, nem gond egy kis extra folyadék.
2021. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én pont mostanában olvastam, hogy jobb is hozzá a hagyományos turmix, mert egyenletesebb, krémesebb lesz a végeredmény. Ezt tapasztalatból is alá tudom támasztani.
2021. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!