Mit eszel ma?

Figyelt kérdés

#étel #főzés #ebéd #sütés #konyha #Élelmiszer fogyasztás
2021. okt. 19. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
már semmit?!
2021. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Ma már semmit, nincs is nagyon mit. Az előbb ettem szendvicset, nap közben meg tésztát paradicsomosan, később a maradékot tejföllel, bőven cukrozva. Sajna, csak ez volt itthon. Van még egy fél kakaós csigám, lehet, hogy azt még betolom.
2021. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
kettes: holnap mész bevásárolni?
2021. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Ma már csak iszok, van még 3 söröm meg egy kis pálinkám és nézem a Family Guy-t.
2021. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
hármas: nincs pénzem, 100 ft-om maradt, úgyhogy ha holnap nem kapok valakitől egy ezrest, akkor hoppon maradtam.:(
2021. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
basszus.. szívesen küldenék pénzt, de nekem is alig van..
2021. okt. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 molnarmarcell21 ***** válasza:
91%
Tegnap gyorsétteremben voltam döner-tálat enni, ma itthon főzök egy székelykáposztát.
2021. okt. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
91%
Reggelire kolbaszos-csulkos babfozeleket ettem olivas kenyerrel. Ebedre egy csirkes instantlevest. Vacsorara valoszinuleg bundaskenyer szendvicset, benne sajttal es szalamival.
2021. okt. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Ötös, tudok valahogy segíteni Neked?

:(

2021. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Kedves 6-os, 9-es: Köszönöm szépen a kedvességet, de nem tudtok segíteni (nem is merült fel bennem), mert a bankszámlám mínuszban van a kezelési költség miatt, hiába kerülne rá egy kisebb összeg, nem tudnék felvenni belőle. Most kaptam egy ezrest, veszek mindjárt kenyeret és zsírt vagy vajat. Van egy cicám is, talán egy konzerv még belefér.

Az a helyzet, hogy egy rövid ideje "szolgálati" szobáért cserébe takarítok és főzök pár emberre, abból szoktam én is enni, de sajnos ezen a héten már nem kéri senki az ételt, nem érte meg sem nekik, sem nekünk, főznek inkább maguknak. Úgyhogy ezért nem maradt mit ennem. Néha a főnök ad ezt+azt, meg esetleg egy ezrest, de nem tudom, mi lesz ezek után.

Persze keresek állást, de az nem lesz egyik napról a másikra.:(

2021. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!