Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sült kacsa vagy a csirke jobb?

Sült kacsa vagy a csirke jobb?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kacsát jobban szeretem, meg mivel egy erőteljesebb "barna húsú" szárnyas (így hívják) ezért több fűszert, több íz anyagot is elbír, ezért erőteljesebben ízesíthető, amit én jobban szeretek.

De őszintén szólva, annyival azért nem jobb, mint amennyivel drágább, bár ez nyilván pénztárca függő.

Sok benne a csont, ahhoz képes kevés a hús, meg ami van, az is zsíros.

Ami nem baj, jobb egy zsírosabb húst sütni, mint egy szárazat, csak éppen sütés közben ha kisül a zsírja, elég sokat veszít a súlyából, magyarul nagyon összemegy.

Mondjuk ha nézek egy kacsacombot, ha én azt kicsontoznám, meg levonom a zsírt ami amúgy is kisül, akkor a húsnak kijönne a kilós ára vagy 6000 ft-ra!

Na, hát nekem ennyivel azért nem jobb, mint a csirke. Ennyiért lazac filét veszek...

2021. dec. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Rendben 😊
2021. dec. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
A nyárson, egyben sült malac.
2021. dec. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy én tudom, ismerni kell a sütési technikáját a kacsának, mert könnyen ehetetlenül kemény lesz. Egyszer vettem kacsacombot, nem sikerült normálisra csinálni.😀 Azóta csak csirke.
2021. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Kacsa. De csak ha jól van megcsinálva. Én nem szoktam túl gondolni. Só, bors tökéletesen elég rá
2021. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sült tyutyu
2022. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!