Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lidl fagyasztott, elősütött...

Lidl fagyasztott, elősütött zsemlével mit kell csinálni? Sütőben meddig kell sütni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de rá is van írva.
2022. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rajta van a csomagoláson. 1-2 perc eltérés lehet a termékek között.

Gyorsabb és célravezetőbb lett volna elolvasni. Fejből senki, legalább is nem sokan tudjuk. :(

2022. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elkészítési javaslat:

1. Melegítse elő a sütőt a csomagoláson jelölt hőfokra!


2. Amennyiben szükséges, olvassza ki a péksüteményeket a csomagoláson feltüntetett idő alatt!


3. Bontsa ki, majd helyezze el a péksüteményeket egy sütőpapírral kibélelt tepsin a csomagoláson jelzett módon!


4. Helyezzen egy 0,5-0,7 dl vízzel töltött hőállótálat a sütőbe a tepsi alá, valamint spriccelje meg vízzel a péksüteményeket!


5. Süsse a péksüteményeket a csomagoláson jelölt ideig!


6. Fogyasztás előtt hagyja kicsit hűlni a péksüteményeket!


[link]

2022. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Jajjistenem.... Megint egy lusta kérdező, aki arra nem képes, hogy a csomagoláson elolvassa... vagy felmenjen a lidl.hu-ra...


LOL

2022. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves, pozitív válaszokat. Mivel teljesen átlátszó zacskóban volt, így nem tudtam elolvasni az instrukciókat. Örülök, hogy ti tökéletes háziasszonyok vagytok, és a semmit is el tudjátok olvasni :) Puszi, és tényleg köszi!


A 6 pontos instrukciót megtaláltam a neten, de nem gondoltam, hogy az előresütött császárzsemle tökéletesen ugyanúgy készül, mint mondjuk a lekváros batyu.


Mellesleg ezeket a dolgokat is ki kell tapasztalni, hogy hogy a legjobb, ahogy minden mást. Ezért tettem fel a kérdést. :)


Remélem olyan jó szájízzel fogjátok fogyasztani a kövi adagot, mint amilyennel ide írtatok :)


LOL - fura lehet a küszöbe a humorszintednek, ha ezen te hangosan felröhögsz.

2022. jan. 3. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A teljesen átlátszó zacskó alá kell tenni egy fehér lapot, és mindjárt nem lesz teljesen átlátszó.
2022. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6: tuti tipp! :)
2022. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor is ha szinte teljesen lekopott, és szinte csak mákszemek maradtak rajta? A braille írást szerencsére nem értem, mert nem vagyok vak.


Szívesen le is fotózom..

2022. jan. 4. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!