Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik vadból lehet a legfinom...

Melyik vadból lehet a legfinomabb pörköltet készíteni?

Figyelt kérdés
Szarvas, őz vagy vaddisznó ezek közül melyikből lehet a legjobb pörköltet főzni, vagy melyik az amelyiket inkább másra érdemes használni? Még sosem készítettem, de pár hét múlva lenne egy esemény, amikor szeretnék ilyesmit készíteni.

2022. jan. 17. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én pörköltnek leginkább a vaddisznót javaslom, az árban is kedvezőbb és jól elkészítve nagyon finom. De őzből és szarvasból is finom készíthető. Ez leginkább pénztárca és ízlés dolga.
2022. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Én azt nem értem hogy mért vesszel részt egy olyan eseményen, amiben semmilyen tapasztalatod nincs?
2022. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én szarvasból szeretem, vörösborral, erdei gombákkal. Őzet inkább sültnek szoktuk. Vaddisznót nem szeretem annyira.
2022. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2: Miért, ha még nem készített valamit, akkor sose tanulja meg, sose kezdje el, sose próbálja ki???
2022. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
4. De, természetesen próbálja ki, de ne mindjárt a nagyközönség elött, mert annak csúnya vége is lehet.
2022. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5# Húú, mennyire csúnya vége lehet ugyan egy félresikerült pörinek? :-o

Nyilvános akasztás, megszégyenülés, kizárja magából a mikrokörnyezet?


Elrontani se lehet kb. pláne, ha odafigyel a szakács.

2022. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
6. Csak annyira lehet rossz vége, mint bármilyen más ételnél amit először készít az ember.
2022. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
A muflont is tudom ajánlani, olyasmi íze van, mint a birkapörköltnek, csak a faggyú jellegzetes (sokak által nem kedvelt) mellékíze nélkül.
2022. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyúl.
2022. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!