Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan szoktátok elkészíteni...

Hogyan szoktátok elkészíteni a tofut? Hogy a legfinomabb?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Én fűszeres pácot szoktam neki készíteni. Mindig változó, hogy milyen. Pl. fokhagyma, bors, só, chili, pici római kömény, piros paprika

és olaj

Ezt beteszem a hűtőbe egy órára, majd olajban kisütöm. Igazából bő olajban sütve nagyon finom lesz. Mi így szeretjük leginkább.

2021. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és előtte kis kockákra vágom. (Ez lemaradt.)
2021. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
70%
Lidl füstölt tofuját veszem, apróra vágom és olajban megpirítom, ez az egyetlen ami ízlik nekem. Ezután mehet az öntetes salátába.
2021. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mansour ***** válasza:
100%
Nagyon sokféleképpen használom, akár sütve (fűszerezve vagy natúr), akár főzve, levesekbe, zöldséges rizsbe, wok-tészához, currynek, pörköltnek, vagy összetörve akár túró helyett is használható körözöttnek, vagy tulajdonképpen bármilyen túrós ételhez.
2021. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!