Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A pirospaprikát helyettesíthet...

A pirospaprikát helyettesíthetem ha lereszelek egy pritaminpaprikát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, teljesen más az ízük.
2010. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

köze sicns egymáshoz.. a pritaminpaprika éde,s a fűszerpaprika pedig fűszerpaprika..


helyettesítheted, de nem lesz ugyanaz a hatás..

2010. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem jókedvemből akarom helyettesíteni,hanem mert muszáj,mivel rengeteg ételallergiám van,és ez is köztük van.Szóval nem az íze érdekel,hanem hogy lehet e.
2010. szept. 9. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki a pirospaprikára allergiás, akkor a frissre is, mert ugyanazok az anyagok vannak benne.


Helyettesiteni meg lehet, akár felapritott friss paprikával meg akármi mással is, ha az ize nem lényeg neked, de akkor meg nem értem, miért kérdezed. (Én úgy érteném a helyettesitést, hogy hasonló izt kapjak, ha ez nem fontos, akkor akármit tehetsz bele.)

2010. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így nem, viszont, ha kimagozod, ledarálod, sóval és szalicillel elteszed, akkor pörkölthöz, paprikakrémleveshez, töltött káposztához, gulyáshoz, húsleveshez, stb-hez teheted és nagyon finom lesz tőle! Igaz nem helyettesíti a fűszerpaprikát, de van fele annyira jó és finom az étel! :)
2010. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!