Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Helyettesithetem a lisztet...

Helyettesithetem a lisztet buzadarával?! FONTOS

Figyelt kérdés
megkivántam egy kis bögrés, mikros sütit, de észrevettem, h nincs itthon liszt. Helyettesithetem buzadarával a lisztet, avgy inkább ne?
2011. szept. 13. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki. Lehet összejön. Nem sok hozzávalót kell kidobni, ha mégsem.
2011. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, de szerintem a búzadara több nedvességet fog felvenni ezért hígabbra csináld a masszát és szinte biztos, hogy nem fog úgy feljönni, mintha liszttel csinálnád. Ha tévednék akkor javítsatok ki.
2011. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ne, mert a búzadara mindent magába szív, és fűrészporos sütid lesz. Kereshetsz helyette búzakorpát, réteslisztet, de egyikkel se lesz olyan az a süti.
2011. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

- Császármorzsa ( smarni, néven ismertem meg Martonvásáron) :


Egy jénai tálba olajat öntök, berakom a mikróba meglangyosítani. Közben 1 másik tálban összekeverek 1-2 egész tojást, pici sót, kb. 1 evőkanál cukrot, 1 csomag vaníliás cukrot, búzadarát ízlés szerint, és annyi tejet adok hozzá, hogy jól összeálljon. Kicsit állni hagyom. Majd mindezt beleöntöm a jénai tálba, amelyben az olaj van, és berakom a mikróba. Kilyukasztott folpack fóliával letakarom. Először kb. 8 perc múlva keverem meg, majd visszateszem, ha kell tejet öntök hozzá. Végül egy kis mazsolát keverek bele. Többször megkeverem. Lekvárral, pudinggal, tejszínhabbal igazán császári étel!



Ezt próbáld ki, szerintem.

2011. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeeee!!!!
2011. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Teljesen más a kettő. Kuka lenne a vége. :(

/egy pék/

2011. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!