Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkecomb töltelékét (ami...

Csirkecomb töltelékét (ami gomba és kukorica lesz) hogyan kell a zsömlével/kenyérrel "összefogatni"?

Figyelt kérdés

Kenyérrel vagy zsömlével?

Elég ha csak sózom - borsozom,vagy érdemes még tenni bele más fűszert is?


2010. szept. 17. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A kenyeret minimális ideig vízben kell áztatni, kell bele 1 tojás, pici piros paprikát is szoktam bele tenni.
2010. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van. Én nem teszek bele pirosparikát, de őrölt köményt, majorannát, és egy kis ételízesítőt só helyett, és petrezselyemzöldet, azt igen. A kenyér, vagy zsemle tök mindegy. Egyaránt jó.
2010. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. szept. 17. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

gondolom már megcsináltad de én is egy tojást, kicsit vegeta, bors és én jó sok petrezselymet szoktam belerakni mert imádom az ízét! (én az elején egy kevés nagyon apróra vágott hagymát kicsit megfonnyasztok egy kevés margarinon és abba épp hogy beleforgatom a petrust, úgy rakom a többi hozzávalóhoz. Imádom, Isteni finom mind tölteléknek mind magába is

ja amúgy én általában kenyérrel csinálom mert ahhoz az a legjobb ami egy kicsit meg van szikkadva és legalább az nem vész kárba

2010. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neeeem,délután fogom készíteni,vacsorára lesz.
2010. szept. 17. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!