Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Bosch MUM5-ös géphez jó a...

A Bosch MUM5-ös géphez jó a MUZ4FW3 húsdaráló?

Figyelt kérdés
Tudom, elvileg ez a daráló a MUM4-hez jó, de sok MUM4-es alkatrész jó a MUM5-höz is annak ellenére, hogy a gyártó ezt nem jelzi.

2022. máj. 23. 22:13
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege, hogy van-e méretbeli különbség a MUM4-hez gyártott MUZ4FW4 és a MUM5-köz gyártott MUZ5FW1 között?
2022. máj. 23. 22:20
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha írsz nekik. Engem a bosch ügyfélszolgálat a honlapon lévő form kitöltése után vagy válaszolt, vagy visszahívott eddig mindig.
2022. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4-es van, ahhoz tartozó húsdarálóval, és így képről a leghalványabb különbséget se látom a MUZ5FW1-hez képest. Nagy összegben mernék fogadni, hogy kompatibilis. Ha lerohadna a MUM4-em és megtudnám hogy a MUM5-höz nem jó a MUM4-es eszközparkom, abban a pillanatban váltanék Kitchen Aidre és gyűlölném meg a Boscht mint céget... emiatt sem hiszem hogy ilyesmivel szivatnának.
2022. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!