Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lávasüti tejcsokival, sehol...

Lávasüti tejcsokival, sehol se találok receptet. Ti tudtok? Néztem a neten, de nem találtam. Van egy jó étcsokis receptem, sikerült is a süti, de nem szeretem az étcsokit.

Figyelt kérdés

Kísérleteztem: 100g étcsoki helyett, 50g étcsoki 50g tejcsoki, de a massza sokkal folyékonyabb volt, mint amikor csak étcsokival csináltam. Sütés után a süti nem szilárdult meg és folyékony maradt.

Gondolom azért mert a tejcsokiban van tej és az sokkal folyékonyabb állagúra olvadt.

Ha nem tudtok receptet, akkor arra van ötletetek, hogy ha legközelebb csak tejcsokival csinálom, akkor mit változtassak? Rakjak több lisztet és a felolvadt csokiba több vajat? Vagy mitől lesz olyan sűrű a tészta, mint az étcsokival?



2022. jún. 2. 06:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kár, hogy a kérdező nem törölheti a haszontalan, okoskodó, kötekedő válaszokat.

Milyen jó lenne!

Nem nulláztam le senkit!

Egyébként is, az itteni értékelések nem érnek semmit, ez itt is megmutatkozott!

Az utolsó két válaszolónak köszönöm!

Nagyon hasznos és ötletes. :)

2022. jún. 3. 17:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!