Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Petrezselymes krumpli zellerzö...

Petrezselymes krumpli zellerzölddel?

Figyelt kérdés

Holnapra eredetileg petrezselymes krumplit terveztem, de kiderült, nincs kéznél petrezselyem, viszont elég sok zellerzöldem van. (Boltba nem tudok menni, legközelebb hétfö reggel lesz nyitva.)

Próbált már valaki a petrezselyemes krumpli mintájára zellerzöldet tenni a krumplira? Hogy tetszett?

A "szerintem" válaszokat kérem, mellözni, az érdekel, aki már próbálta vagy evett valahol ilyet, hogy nekik mi a véleményük.



#burgonya #zellerzöld
2022. jún. 18. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már ettem, bár abban petrezselyem zöld+zellerzöld volt, nekem ízlett
2022. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rosszlovas ***** válasza:
100%

Vegyesen én is ettem és ízlett.

Szerintem 2 dologtól függ. 1. mennyire zsenge a zellerzöld. Ha zsenge,fiatal, akkor nincs olyan intenzív íze. 2. Meg szoktad futtatni valami zsiradékon, vagy csak nyersen rászórod? Mert nyersen intenzívebb az íze.

Én szeretem a zellert, simán megenném. Ha valaki nem zellerrajongó, tegyél rá kevesebbet, zsenge zöldet és kicsit pirítsd vagy fonnyaszd meg zsiradékon.

2022. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csomó mindennel készítettem már zöldséget főtt krumplit, mindennel jó, brokkoli karfiol paszternák rukkola stb, és mind alá jó a sülthagyma. Zellert is vághatsz bele nem csak a zöldjét, ha van.
2022. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat, akkor megpróbálom, ezek szerint ehetetlen csak nem lesz.

A zellert is szereti mindenki nálunk, nem hiszem, hogy akkor nagy gond lenne vele.

2022. jún. 18. 18:31
 5/5 A kérdező kommentje:

Visszaírok, egyrészt meg szeretném köszönni még egyszer a segítséget, másrészt ha valaki hasonló ötleten töri va fejét, legyen visszajelzés.

A család szerint is meg szerintem is kifejezetten finom volt zellerzölddel, nem sütöttem meg elöre, csak kicsit összeforrósítottam a már megpuhult krumplival.

Természetesen más az íze, mint petrezselyemmel, de nem rosszabb, ugyanolyen ízes, finom.

2022. jún. 21. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!