Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fasírthoz krumplipüré, vagy...

Fasírthoz krumplipüré, vagy petrezselymes krumpli?

Figyelt kérdés
Ebből a kettőből szeretném valamelyiket. Melyik illik hozzá jobban?
2016. jan. 30. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen mindegy, szerintem különösen egyik se.
2016. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ízlés kérdése. Nekem a burgonyapüré és paradicsom saláta a nyerő, esetleg ecetes uborka.
2016. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát ha muszáj akkor inkább krumplipüré.


De tekintve hogy a krumpli+hús nem épp a legegészségesebb kombináció inkább párolt zöldségeket tálalnék mellé és valamilyen öntetet :) Vagy legalább a krumplipürébe tennék más zöldséget is, pl. zellert vagy hasonlót.

2016. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Bármelyik jó, én speciel a petrezselymeset szeretem jobban, de nálam a püré mindig veszt, főleg, ha krumplin és vajon kívül bármi más is van benne. De ez egyéni ízlés.

Plusz savanyúság.

A püré zöldségekkel feldobása, amit már írtak, nem rossz ötlet, jobban is néz ki úgy. De azért simán sincs vele gond, csak legyen mellé zöldség valamilyen formában. Kivéve, ha nem szereti senki. Nekem alap.

2016. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rizs+kelbimbò vagy rizs+vegyes zöldsègek.
2016. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez ízlésfüggő, én rizst nem ennék hozzá, ha az lenne mellé, krumplit annál inkább. Mások pedig ugye 2 krumpli közül is a rizst választják :D
2016. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 meow26 válasza:
100%
Krumplipüré, vagy főzelék, nekem... :)
2016. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Főzelékek mellé szoktam fasírtot készíteni, vagy valamilyen majonézes salátával, de mivel mindkettő volt már az elmúlt egy hétben így gondoltam jó lesz a fent említett két köret lehetőség valamelyike. Püré, és paradicsomszósz lett végül, finom volt így is. :)

2016. jan. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!