Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit süssek, ha...

Milyen sütit süssek, ha unatkozom?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok, és a szüleimnek szeretnék meglepetést csinálni. Nincs itthon csoki, keksz, és tej sem. Van olyan receptetek amiben nincs tej, csoki, és keksz?

2022. jún. 30. 09:14
 1/10 L.. István ***** válasza:
84%

Meleg van, csinálj valami sütés nélkülit.


[link]

2022. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1. Keksz nélkül ezeket elég nehéz lenne elkészíteni.
2022. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos pont azok hiányoznak amik ezeknek a sütésnélküli cuccoknak az alapjai.
2022. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Répa tortát tudom ajánlani, az én receptembe nem kell tej és akár muffin formába is tudod sütni torta vagy tepsi helyett. Ha gondolod szívesen leírom :)
2022. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokat szoktam sütni, de nem nagyon jut eszembe olyan recept, amibe tej egyáltalán nem kéne... Esetleg itt van ez az almás zabpelyhes fitnesz muffin.

[link]

Itt az alma van a fő szerepben, és ha esetleg a receptben szereplő hozzávalók között valami másod sincs otthon, akkor azt azért ki lehet váltani (szerintem). Én már többször sütöttem ilyet, semmi extra, elég egyszerű sütike, de nekünk bejött.


De amúgy tanácsolom, hogy ha teheted, még is csak szerezz be tejet, mert csokira és kekszre egy csomó receptnél nincs szükség, de azért tej nem ártana.


Amúgy nekem is van répatorta muffin receptem, amibe nem kell tej. Csak itt mindig az a kérdés, hogy oké, hogy nincs otthon tej, csoki és keksz, de akkor nagy az esélye annak is, hogy további hozzávalók is fognak hiányozni.

2022. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

[link]

Ebbe pl. nem kell tej, jó bele bármilyen gyümölcs, nem csak meggy. Ha van otthon, keverhetsz kakaóport a liszthez és úgy még finomabb.

2022. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg nem tudjátok értelmezni a kérdést?
2022. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6. Bocsi, ezek szerint én nem
2022. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kevert sütiket szoktam csinálni, amit nem kell nyújtani.

[link]


[link]


De én, ha unatkoznék, biztos elővennék egy könyvet és olvasnék. Például az Üvöltő szeleket.Le sem lehet tenni.

2022. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként mit szoktál reggelire vagy vacsorára inni, ha nincs otthon tej???
2022. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!