Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdemes a drágább halrudat venni?

Érdemes a drágább halrudat venni?

Figyelt kérdés
Egy kisebb üzletlánc saját márkás halrudacskáit vettem. Sütőben sütöttem meg, ahogy itt tanácsolták. De nem lett sem ropogós, sem pedig olyan nagyon finom sem. Érdemes venni jobb minőségű, drágább halrudat, finomabb annyival, mint amennyivel drágább is?
2022. júl. 16. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az ilyen kérdéseknek nincs sok értelme, senki nem tudhatja, hogy neked mi a finom. Vegyél, aztán majd meglátod.
2022. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak gondoltam megkérdezem. :)
2022. júl. 16. 18:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikus "olcsó húsnak híg a leve" eset.

A drágább a legtöbb esetben jobb is. Nem véletlenül adhatják annyiért, mert így is megveszi aki minőséget akar a pénzéért.

Én csak minőségi halrudat veszek, pláne mert én sem olajban sütöm, és így sokkal jobban kijönnek a minőségbeli hibák.

2022. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A drágább, neves halrudak halfiléböl készülnek, méghozzá jó minöségü halból, az olcsó, "gazadaságos" fajtákat meg a halak szeletelésekor leesett darabok összepréselésével állítják elö, és ebbe elég sok olcsó halnyesedék is kerül.
2022. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 4-es írja.

Vegyél egy jó minőségű halrudat, és ha felvágod, látod a hal húsának "szerkezetét", aztán néz meg egy olcsót, ott csak pépet fogsz látni. a különbség kb. olyan, mintha egy steaket vágnál fel és egy fasírtot.

2022. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

3 kategoriat tudok. A pepbol keszulted, a filebol keszultet es a filebol keszultet amin teljes kiorlesu a prezli.

Utobbit szoktuk venni.

2022. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. júl. 16. 19:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg neked mi a fontos. Nekem hogy tobb legyen benne a hal mint a panir. Es ehehz bizony a kozeoes arkategoria kell, mert a sajat markasokban 40 szazalek hal sincs.


A ropogossag vagy az egeszseg fontosabb. Amiben tobb a hozzaadott olaj az ropogosabb.


De a legropogosabb eredmenyhez meg fritozben kene sutni, nem twpsiben

2022. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Hat en is vettem mar sok felet, de a Frosta jó volt eddig. Csak mostanában halrudacskat nem talalok belole
2022. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Lidl-ben lehet kapni Alaszkai tőkehalfilé halrudacskákat. Az valami mennyei azt kóstold meg

:P

2022. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!