Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megéri forró levegős fritőzt...

Megéri forró levegős fritőzt venni? Mik az előnyei?

Figyelt kérdés
2022. aug. 14. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

A mérete lehet előny, vagy hátrány... ha megfelel a méret, kevesebb energia szükséges a működéséhez, mint egy nagy méretű sütő esetében, és nem utolsósorban minimális zsiradék felhasználásával lehet benne sütni.

Megéri-e? Azt neked kell eldönteni.

2022. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
1-2 személyes háztartásban szerintem megéri.
2022. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
4en lakunk 2 felnőtt 2gyerek. 2x kisütök 2 adag krumplit benne ami 20perc. Olajat szinte alig használok mióta megvettük. Én nagyon szeretem , sütni is lehet benne, melegíteni is ezt használok mikró helyett
2022. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

1 személyes háztartásban elonye hogy pici, nem kell az orias sutot bekapcoslni, elomelegiteni

Hamarabb megvan benne az etel

Olaj nelkul hasonlo elmenyt ad


Hatrany

Kiszarad az etel


Sokfos haztartasban viszint hatrany hogy keves fer bele

2022. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mézga Krisztina ***** válasza:
78%

Én is imádom, de... Sztem nagyon megdobja az áramfogyasztást, s ahhoz viszonyítva kevés cuccot lehet beletenni.

Az igaz, h egy időben naponta használtam 200 fokon 10 percig 5 db sütihez, mert a lefagyasztott szilváspapucsokat a kávéhoz ezzel sütöttem át. 3 ezer vmennyiről majdnem 5 ezerre ugrott a szla.

2022. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon jó dolog. Én veszek kész pogácsát a pékségrészlegen, sajtost, krumplist, tepertőst, jól lezárva zacskóba rakom. Hosszú napokig eláll, lényeg, hogy ne száradjon ki, maradjon puha. Amikor friss pogácsára vágyok, előveszem, 180 fokon 5-6 perc alatt olyan (nekem tetszően jó barna) friss áru lesz belőle, hogy a boltban frissen nem volt olyan jó. De pl. csirkeszárnyat sütni is príma. Meg persze sokminden mást. Mivel légkeveréses, nem nagyon kell törődni a kaja forgatásával. Van 3 és 5 literes is.
2022. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
6-os vagyok. Lehet kapni elősütött zsömleszerűséget (Spar, Metro...) többféle méretben. Azt lefagyasztom. Elővéve 200 fokon 10-11 perc alatt olyan klassz friss pékáru lesz belőle, hogy ihaj.
2022. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
#5,6 Nem tűzhelyről van szó, hanem fritőzről. Abban krumplit, zöldséget lehet sütni, meg húst, egy kanál olajjal, pár perc alatt. Gyors, takarékos, kicsit hangos.
2022. aug. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki beszélt tűzhelyről? :-O Nekem 3 literes forrólevegős fritőzöm van, arról írtam, amit írtam.
2022. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mézga Krisztina ***** válasza:
100%

6-os

Fagyasszad le a pogikat is nyugodtan. 180-200 fok, 5-perc, ropogós és barna.

Mellesleg sose fogom megérteni, h a pékek, cukrászok, miért nem sütik meg rendesen a pékárukat, h jó héjuk legyen? Miért mondják, h a barna már égett, túlsült, és nem veszik meg? (Vagy tényleg igaz, h a nyers tészta súlya több, és úgy nagyobb a bevétel?)

Egyszer az egyik cukrászatban kértem, h ha "elégetnek" néha egy-egy tepsi pogit, hívjanak. Két alkalommal végre igazán átsült, isteni illatú, roppanós, belül finom légies pogit kaptam. A kollégákat úgy kellett elhajtani, mert felzabálták volna.

Pedig "égettnek" számított.

2022. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!