Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Spenót, tészta, vegán?

Spenót, tészta, vegán?

Figyelt kérdés

Olyan recepteket keresnék, amikben van spenót meg tészta és nem tartalmaz állati összetevöket (meg vegán mü-dolgokat sem).

De lehetöleg nem a keverd össze a tésztát spenóttal meg növényi tejszínnel tipusú receptek érdekelnek, hanem valami más, érdekesebb, különlegesebb.

Elöre köszönöm, ha segít valaki.



2022. aug. 30. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
2022. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez kifejezetten jól hangzik!
2022. aug. 30. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam olyasmit csinálni, hogy nyers spenótot, egy kis sót, gerezd fokhagymát, kis olívaolajat és diót/mogyorót/mandulát (ami épp van) késes aprítóban addig apritok, míg krémes állagú nem lesz. Ezt keverem össze a tésztával.
2022. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
pont ezek a keresőszavaid google-ba
2022. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es: szerintem próbáld ki elöször te. Ugyanis ezek vagy a "keverd össze a tésztát spenóttal meg (növényi vagy nem-növenyi) tejszínnel tipusú receptek", vagy a vegán kitételt egyáltalán nem veszik figyelembe a keresö, jó esetben vegetáriánus receptek vannak közte, de általában a legtöbb mégcsak nem is húsmentes.

Éppen azért írtam ki a kérdésemet, mert több órája mérgelödök amiatt, hogy a keresö nem szelektál megfelelöen.

2022. aug. 30. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, nekem pont ilyesmi jutott eszembe, hogy pesztoként is lehet csinálni, mint 3-as írta, akár egy kis sörélesztő pelyhet még lehet bele tenni.

Az új tippem meg kiegészítésként még kis borssal (bátraknak lehellet kakukkfű) barnára pirított nem túl jellegzetes ízű gomba sem veszne össze egy jó fokhagymás krémes spenóttal.

2022. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb ötleteket, egyre érdekesebb dolgok lesznek
2022. aug. 30. 22:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!