Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vadas alappor csirkemellel...

Vadas alappor csirkemellel nem lesz túl jellegtelen?

Figyelt kérdés
találtam ma közeli lejáratút Knorr, 99-ftért nem volt szívem otthagyni, legalább meglenne a hétvégi ötlet, de most a háztartásunkban nemhogy marha, de sokszor a disznóhús is felejtős, csirkemell van alapanyagnak. szerintetek ez is megfelelne hozzá, vagy nagyon jellegtelenné teszi? (tudom sokaknak már az indítás rossz hogy vadast por alapból főzzenek, de szeretném kihasználni most ezt a lehetőséget)
2022. szept. 27. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát az biztos, hogy csirkével és pormártással nagyon halovány utánzat lesz... Ha elég éhes leszel, tuti le fog csúszni. :-D
2022. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én még igazit nem ettem, csak ilyet vagy 2x összesen :D
2022. szept. 27. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon finom lehet az is, legfeljebb utánízesíted (mustár, babérlevél). Zsemlegombócot tudsz csinálni hozzá, egyszerű, gyorsan elkészíthető és az a pár zsemle + tojás nem olyan nagy összeg.
2022. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Fűszerezd be a csirkét az alapporon túl is, sokat dob rajta.

Nekem nincsenek ellenérzéseim az alapokkal szemben, de mindig minden husit előfűszerezek a csipet són kívül is ezekhez. :)

2022. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
milyen fűszer illene előfűszerezéshez ez esetben?
2022. szept. 27. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól írja a 3as, nem árt egy kis fűszerezés.. És persze tejföl! :)
2022. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a készen kapható vadasmártást is fel szoktam turbózni kicsit. Nagyon apróra vágott sárgarépát pirítok és rádobom a húst (csirkecomb-filé),fűszerezem és ha meguhult, ráöntöm a szószt. Tésztával szeretem.
2022. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!