Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell csirkemellt sütni...

Hogy kell csirkemellt sütni serpenyőben? Leírná valaki hogy pontosan hogyan kell megsütni pl 100 gramm natúr csirkemellt,mert hiába vannak receptek viszont abban nem írják le a sütést csak az van pl hogy a húst megsütjük és hozzáadjuk a szószt.

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
YouTube-on is próbáltál tájékozódni?
2022. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Jutubon nézz szét.


[link]

2022. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam már sok oldalról tájékozódni,viszont mindig elrontom,kemény lesz meg olyan száraz. Egyszer pl munkatársam azt hitte hogy tepertőt eszek annyira elrontottam.
2022. szept. 30. 20:25
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Kell hozzá olaj, és nem kell túlsütni, csak pár percig oldalanként, vékonyra klopfolva. A csirkemell könnyen kiszárad profiknál is.
2022. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad túl vékonyra szeletelni, nem is maximum lángon sütni, és időben levenni, nem szétszárítani, ennyi a lényeg. Ezt látni kell, érezni, hogy mikor jó.
2022. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy először meg kell pirítani és utána fel kell önteni vízzel.
2022. szept. 30. 20:45
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom hogy kb meddig kell utána főzni.
2022. szept. 30. 20:45
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Úgy is lehet, de nem főzni, mert az bő vizet jelent, és kifő minden belőle, hanem párolni kicsi vízben, inkább utánapótolva, mondjuk 20 percig, de az a vékonyságától függ. A vastag szárazabb, mert nem éri a belsejét az olaj. De nem szabad túlpirítani, akkor szárad ki, nem a pároláskor.
2022. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

A csirkemell a legtobbeknek kiszarad.

Ha tutira akarsz menni akkor hagyd egyben, ne klopfold ki. Só, bors es pivi olajon piritsd korbe a csirkemellet minden oldalrol ugy hogy feher legyen. Ezutan elomelegitett 150 fokos sutoben 15 perc. Pihentesd 10 percet es utana szeleteld.



Serpenyoben pedig vastagsagtol, klopfolastol is fugg. De probald ugy hogy korbepiritod feherre a szeletet, lefeded 10 percre kozepes langon es addig nem nyulsz hozza. Majd leveszed a fedot es addig piritod ahogy szereted.

Mikor leveszed a fedot, vagd kette ahol legvastagabb. Ha feher es nem rozsaszin akkor meg van sulve. Onnantol tudod beallitani hogy a ragos-szaftos-szaraz skalan hol szereted

2022. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Miert kene vizezni? Ha sütni akarod akkor nemnkell víz. Tenyleg nem talaltál egyetlen videót sem?


Anyukád sose főzött otthon?

2022. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!