Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell csirkemellt sütni...

Hogy kell csirkemellt sütni serpenyőben? Leírná valaki hogy pontosan hogyan kell megsütni pl 100 gramm natúr csirkemellt,mert hiába vannak receptek viszont abban nem írják le a sütést csak az van pl hogy a húst megsütjük és hozzáadjuk a szószt.

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 20:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
De miért kell klopfolni? Miért kellene alá vizet önteni? Csak egy sült csirkemell, az ég szerelmére! Darabolod, fűszerezed, felforrósított serpenyőbe teszed, visszább veszed a lángot és sütöd. Ha nagyon béna vagy, akkor megkapatod kicsit és fedő alatt pár perc. Wtf emberek.
2022. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
2x2 perc. És nem szárad ki.
2022. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugy megy, hogy 100g ennyi ideig, mert ahany suto, annyi variacio. Mondjuk en azokat sem ertem, akik nem "tudnak" kajakat elkesziteni. Sosem tanultam. Recepteket neztem, ha nem tudtam valamit, annyira felhivtam anyat/nagyit/nagybatyamat, aztan egyszer csak mar nem kellett senki, uj recepteket is siman tolom.
2022. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
13. Az ilyen kerdezők mind állami gondozottak lehettek... de hogy videót se tudnak edtelmezni, az több mint furcsa.
2022. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsó tévedsz ugyanis nem vagyok állami gondozott,viszont eddig rendelgettem magamnak a kaját az ebédet és a vacsorát is és több mint 100 ezret költöttem el kajára,ezért szeretnék néha főzni magamnak.
2022. szept. 30. 22:00
 16/18 A kérdező kommentje:
Viszont a normális válaszokat köszönöm.
2022. szept. 30. 22:01
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá víz, csak egyforma darabokra kockázni. Nagyon meleg serpenyőben, pici zsiradékkal, az elején nem túl sokat kell mozgatni, amíg barna kéreg sül rá.
2022. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak tudná a youtube, hogy én miről csevegek a gyakorin, ezt küldte nekem. Az első serpenyős-mártásos, a második sütős rakott, a harmadik fasirt. https://www.youtube.com/watch?v=noVy-dj0Evs
2022. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!