Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Avas kuszkusztól lehet bajunk?

Avas kuszkusztól lehet bajunk?

Figyelt kérdés
Sajnos csak akkor vettem észre, hogy lejárt, amikor elkezdtem enni az ételt, és olyan fura, ismeretlen íze lett. Kuszkuszos egytálétel, sok minden van benne, összekeverve, kivenni már nem tudom. Jó sokat főztem, legalább 2 napnyi adagot... Az íze annyira nem vészes, ehető, de kiynitottam egy nem lejárt kuszkuszt és annak nincs ilyen szaga. Lehet valami bajunk, ha ezt megesszük, vagy odaadjam inkább a kutyának? :(
2022. nov. 14. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Avas??? Tuti valami más baja lehet, mert a kuszkuszban nincs zsír, ami megavasodjon...
2022. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Hat en nem ennem meg, de a kutyanak se adnam oda, ennel azert tobb eszem van. Nem etetunk romlott etellel.
2022. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak kicsit keserű.
2022. nov. 14. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit te sem tudsz megenni, mert nyilvánvalóan romlott, azt miért akarod odaadni a kutyának? Máskor is a romlott maradékokat kapja? Ha a romlott kaját is sajnálod kidobni, és a kutyát is szeméttel eteted, gondolom állatorvoshoz sem viszed majd, ha egyszer beteg lesz a sóherséged miatt.
2022. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3: talán nem volt megfelelő a tárolás, és megdohosodott?

A kuszkusz tkp. liszt(gríz) és víz. Más nincs benne...

2022. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A dohosat meg lehet enni?


Nekem nincs kutyám, a szomszéd szokta ilyennel etetni, ezért gondoltam, hogy odaadom nekik. De akkor megy a kukába...

2022. nov. 14. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

6: inkább ne....

Bár ha "klasszikus" dohos lenne, mint pl .textil vagy bútor, azt penészgomba okozza. De ha nincs rajta penészedés nyom, akkor csak az állástól lett valamiért rossz szagú.

2022. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!