Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyakran szoktatok...

Milyen gyakran szoktatok süteményt/ édességet sütni/főzni és miket?

Figyelt kérdés

Ti milyen gyakran készítetek ilyeneket vagy milyen gyakran szeretnétek/ mennyire igényelnétek? (Persze most az árak miatt nehezebb édességre költeni, főleg a tej, cukor beszerzése miatt... erről is írhattok, hogy mikről kellett lemondanotok süteménykészítés témában).

(pl almás tészta, kakaós csiga, aranygaluska, madártej, piskóta, puding, torta stb).



2022. nov. 15. 21:51
A kérdező szavazást indított:
Hetente többször (2-3 alkalom)
Hetente egyszer
2-3 hetente
Havonta
Évszakonként
CSak ha alkalom vagy ünnep van (szülinap, névnap, karácsony, húsvét stb)
Nem szoktam soha
Nincs rá pénz, pedig szeretnék
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ez hobbi, hivatás, de másban dolgozom. Heti pár alkalommal készül valami. Rézsben vagy egészben elosztogatom.

Mind3nt csinálok vegyesen, éleszots teszta, aprosutemeny, kekszek st. Tenyleg mindne

2022. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Évente pár alkalommal de nem ünnephez vagy ilyesmihez kötve. Inkább szabifüggő, olyankor van időm sütni egy-egy tepsi fahéjas csigát vagy hasonlót. Bonyolultabb cuccokhoz sem eszközöm, sem helyem nincs és amíg albiban lakom, nem is lesz.
2022. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Mostanában heti 4-5öt mondanék, péksütemények ált.
2022. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen hangulatfüggő. Én akkor tudok sütni, ha van "ihlet".

Van, hogy hónapokig nem csinálok semmit, aztán egyszercsak eszembe jut, hogy hú de jó lenne ez vagy az... és akkor egyszerre kis különbséggel csinálok 4-5-6 féle dolgot.

Ilyenkor ősszel és télen a karácsony miatt többet sütök alapból.

2022. nov. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kuglofot,vaniliás kiflit,almás palacsintåt pogácsát .sütni ha van idöm ,ės kedvem . mivel nem magyarorszågon ėlek igy nincs hiåny semmiböl ahol lakom .
2022. nov. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sütök, szinte soha, emiatt ilyen alapdolgok sincsenek itthon, mint: tej, tojás, liszt ecc. így amikor meg neki állnék, és látom, hogy 483929 hozzávaló kell, mégha ennek fele ilyen alap dolog is egyszerűen elmegy tőle a kedvem, így ha egy kis édességre vágyom veszek egy-két fahéjas csigát a boltban, vagy vegán, cukormentes kekszet és oké.


Amít többször készítek és szeretem, az a lekváros amerikai stílusú zabpalacsinta. Ez csak víz, zab és tojás. Cukormentes lekvárt meg veszek hozzá.

Most, hogy jön a karácsony, viszont ráveszem majd magam:

- citrom-krémes tortát

- bécsi kiflit

- mézeskalácsot készítek majd.

2022. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam heti egyszer sütni valamit, pogácsát, kalácsot, kenyeret, perecet.


Az más kérdés, hogy ritkábban édes, de valami mindig van.

2022. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán. Imádok sütni, de szinte soha nem fogy el, úgyhogy csak akkor csinálok sütit ha megyünk rokonlátogatóba ÉS náluk nincs extra kaja (szóval karácsony, hasonló ünnepek kizárva).

Kevés dolgot utálok jobban, mint kaját kidobni.

2022. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Én kb. hetente egyszer vagy kéthente sütök valamit. Mostanában főként lekváros piskótatekercset, de szoktam kókuszkockát, tejespitét, palacsintát.

Nagyon ritkán almás pitét.

2022. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Amikor a barátom kéri.

Én nem eszek süteményt.


Régen sokat ettem, étkezési zavar alatt hányásig, szóval azóta utálom. Ha édesség, akkor sk kesz, müzliszelet vagy csoki.

2022. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!