Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A mai napi lejáratú, furcsa...

A mai napi lejáratú, furcsa szagú csirkemellet ha ma elkészítem meg merjem enni?

Figyelt kérdés

Az egyik csomag ma jár le, a másik holnap. (Spar) Út közben talán volt egy kis szaga a csomagolásnak is, lehet ki volt az egyik lyukadva és levegőt kapott. Kibontva is elég büdi volt, megmostam alaposan és egyben a két csomagot megcsináltam édes-savanyúnak. Minimum egy órán át rotyogott a lángon, de szerintem még tovább is.

Ezeket hajlamos vagyok túlgondolni. Szerintetek ha teljes mértékben hőkezelve van meg lehet enni?



2022. nov. 24. 19:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egyébként a védőgázas csirkemellnek milyen szaga van?

Hát ebből nem vacsorázik más az biztos, nem vállalom a kockázatot. Csak gondoltam mivel mai/holnapi, ezért teszek egy próbát.

2022. nov. 24. 20:58
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Minden hús bűzös, a csirkehús konkrétan fingszagú.
2022. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
A hústermékeknek nevezett virsli, felvagott, parizsi, nuggets, halrudacska stb mind ilyen és ehez hasonló húsipari darált hulladékból van összefőzve, állag, íz, nedvesseg stb szabályozózva és szépen csomagolva. Meg persze jól megreklámozva. Sorry
2022. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
87%
Büdös volt vagy a védőgázas szagot érezted?
2022. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!