Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom lesz a muffin, ha csak...

Finom lesz a muffin, ha csak tojást, banánt és bogyós gyümölcsöt teszek bele?

Figyelt kérdés

Láttam egy receptet, ami szerint a kérdésben szereplő három hozzávalóból készíthető muffin. Finom lesz ez így, illetve mennyire dominál majd benne a banán?

Akinek jó tapasztalatai vannak vele milyen arányban keverte a hozzávalókat és hány darab jött ki?



2022. dec. 11. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lesz finom, de muffin hatása még csak nyomokban sem lesz.
2022. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyümölcsös rántotta lesz, nem muffin.
2022. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Gyanítom a receptben azért hívják muffinnak, mert muffin sütőben készítik.

Igazából munkahelyi karácsonyra keresek sütemény ötleteket. Mivel laktóz- és gluténérzékeny is van a csapatban így kissé meg vagyok lőve. Tudom, hogy van pl GM mentes liszt, de nyilván pont egy sütinyi mennyiséget nem tudok venni, de máskor meg rendes lisztet használok.

2022. dec. 11. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!