Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehet mikrohullámú...

Hogyan lehet mikrohullámú sütőben chipset készíteni, ha nincs olyan speciális chips készítő? És mennyi krumpli fér be egyszerre? Hány percig kell mikrózni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikróba nem tudom, de speciàlis gép sem kell. Én vékonyan felszeletelem, szeletelővel és megsütöm serpenyőben
2023. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De kifejezetten a mikrohullámú sütőben készült érdekel.
2023. jan. 8. 13:57
 3/14 A kérdező kommentje:

Az nem gép, amit fent említettem, hanem egy (műanyag?) eszköz, amit bele lehet tenni a mikrohullámú sütőbe.

Ilyen:

[link]

2023. jan. 8. 14:02
 4/14 A kérdező kommentje:
2023. jan. 8. 14:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikróban csak sajtchipszet tudok csinálni.
2023. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt hogy csinálod? Bár sajtot nemigen ehetek, de azért érdekel.
2023. jan. 8. 14:12
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Én próbálkoztam, először sütőben sütöttem a szeleteket olaj nélkül, de csak nem akart ropogós lenni. Néztem közben mindenféle youtube videót, láttam h indiai csávó simán beteszi egy tányérra a vékony szeleteket, és mikróban ropogósra süti. Áttettem a mikróba annyi szeletet, hogy ráfért egy lapos tányérra, elkezdtem mikrózni, de kigyulladtak a szeletek, elkezdett szikrázni a mikró, szóval én itt megálltam a kísérletezéssel.
2023. jan. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
6# Vékony szeletkéket vágok kb. 3x3 darabokra. Lapostányérra teszem és be a mikróba. Elég pár perc, megolvad kicsit szétterül és ahogy hűl olyan lesz mint a chips:)
2023. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
A mikróban csak akkor tudsz chipset csinálni, a betét is azokhoz a készülékekhez való, amik rendelkeznek grill funkcióval is. A sima mikrohullámtól az életben nem lesz ropogós semmilyen zöldség-szelet, hiába a speciális betét.
2023. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9 pedig mi szoktunk sajtból.
2023. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!