Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Liszt, tojas, zsemlemorzsa...

Liszt, tojas, zsemlemorzsa panirozas utan a zsemlemorzsat elteszed leszitalva legkozelebbre?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 19:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Én el szoktam tenni szitálás után . Igen .
2023. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen, én otthon így láttam, vagy pontosan annyi morzsát használtunk, hogy elfogyjon. A morzsa végét kikevertük a tojással és magában sütöttük ki.
2023. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszi.
2023. jan. 16. 19:38
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
??? Fel nem merül! Most hallok ilyet életemben először! Ennyire azért nem lehetünk szegények, hogy 5 forintot ne dobhassunk ki! De nem dobom, hanem kisütöm.
2023. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Persze, mindig :)
2023. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy, egy csomó nyers tojás belekerül, ami nagyon hamar megromolhat, komoly betegségeket okozhat!

Ha nagyon spórolni akarsz, akkor süsd meg a morzsát összekeverve a tojással, de eltenni nem lenne szabad.

2023. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem, anyu a maradék tojást, lisztet, morzsát összegyúrja kis pogácsának, hogy majd kisüti.

Csak hogy mire arra kerülne a sor, én megeszem. :)

Pedig kisütve is nagyon finom...

2023. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

Alap, hogy elteszem!!!

Fel nem merülne, hogy nem!

Ugyan mi indokolná, hogy kidobjam?


Panírozni nem lehet 3 deka morzsában, ahhoz, hogy az ember haladjon, és kényelmesen dolgozzon, jóval több morzsa kell, mint ami a bundázandó dologra feltapad. Csak bő morzsában lehet normálisan bundázni, és nem szerencsétlenkedni, meg tökölni.


Ha 3--4-szer annyi morzsával dolgozom, mint amennyi feltapad, szó szerint egy gyengeelméjűnek kéne lennem, ha azt mindig kidobnám.


A másik, hogy nem disznó módjára panírozok.

Száraz kéz, nedves kéz, nem összekeverve, nem villázgatva, mint aki a f@szt is szalvétával foga meg.

Lecsurgatom a tojást, beleteszem a húst a morzsába, azonnal átfordítom a másik oldalára, húzok rá azonnal morzsát, így a tojás nem csurog bele a morzsába.

100 adag kaját bebundázok úgy, hogy még csak át se kell szitálni a morzsát!!!

Ez nem túlzás, simán meg lehet csinálni!

Ha 10 adag után valakinek szitálni kell, az nem tud panírozni.


De oké, kevesebb morzsánál előfordul, hogy szitálni kell, na de átszitálás után vajon milyen érvet lehet mondani arra, hogy a teljesen gyári morzsát kidobjuk? Akkor odaállok a kuka mellé, és dobálom bele az ezreseket. Könnyebb, boltba se kell menni...

2023. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%

"Dehogy, egy csomó nyers tojás belekerül,"


:D)))

Ja, hát úgy persze, hogy nem rakod el! :D

Csak hát ezt elég könnyen el lehet kerülni.

2023. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Én kidobom.
2023. jan. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!